JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Grožio pamokos

Grožio pamokos, kurių reikėtų pasimokyti iš Angelinos Jolie (FOTO)

Aktorė Angelina Jolie ne veltui tituluojama viena gražiausių pasaulio moterų. Gamta jai dovanojo tobulus veido bruožus, bet ir neįtikėtiną charizmą. Tai tikra dama, kuri žino pagrindines makiažo paslaptis ir jomis vadovaujasi.

Vertink paprastumą. Angelina neapkrauna veido sunkiomis kosmetinėmis priemonėmis – jai pakanka lengvos tekstūros kompaktinės pudros, blakstienų tušo ir raudono lūpdažio. Angelina tiesiog dievina natūraliai atrodantį makiažą – kadaise eksperimentavusi mėlynais šešėliais ir oranžiniais skruostais, dabar ji duoklę atiduoda natūralumui.

Dailūs antakiai keičia viską. Angelina negalėtų išsiversti be vizito pas kosmetologę – būtent todėl jos antakiai vsiuomet sutvarkyti ir įgavę formą. Beje, antakių madų Angelina nesivaiko, mat žino, kokia forma jai labiausiai tinka.

HAPPY BIRTHDAY TO ANGELINA! Today she turned 41 years old! ❤️

A photo posted by Angelina Jolie (@angelinajolieofficial) on Jun 4, 2016 at 1:21am PDT

Be apsaugos nuo saulės – niekur. Angelina prieš išeidama į gatvę visuomet veidą patepa maitinamuoju kremu su stipria SPF apsauga. Ji žino, jog tiesioginiai saulės spinduliai neigiamai veikia odą – ją sausina, skatina ankstyvąsias raukšles ir gali palikti pigmentines dėmes.

“I think if you make a good movie, people walk away arguing.” – Angelina Jolie (via @brangelinanews ❤️)

A photo posted by Angelina Jolie (@angelinajolieofficial) on May 11, 2016 at 11:21am PDT

Drėkinimas svarbiausia! Angelina nuo pat paauglystės nesiskira su drėkinamuoju kremu. Aktorė žino – svarbiau ne kiekybė, o kokybė, todėl visuomet investuoja į kokybiškas, profesionalų vertinamas veido priežiūros priemones.

“Therapy? I don’t need that. The roles that I choose are my therapy.” – Angelina Jolie

A photo posted by Angelina Jolie (@angelinajolieofficial) on May 18, 2016 at 11:55am PDT

Populiarusis veido valymo apratas Clarisonicas – Angelinos mylimiausias! Jis ne tik išvalo užsikimšusias poras, bet ir skaistina, lygina bei atšviežina veido odą. Angelina veido valymo procedūrą Clarisonico aparatu atlieka tiesiog namuose – vizitams pas kosmetologus dažnai jos įtemptame grafike sunkoka rasti…

Mano išsaugoti straipsniai