JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
5 keistos grožio priemonės

5 keistos grožio priemonės, kurios pasaulyje tapo tikra sensacija (FOTO)

Kasmet grožio pramonė pristato tūkstančius naujų ir kartais ne visada suvokiamų kūrinių. Kartais jie atrodo lyg ne nužengę nuo kosmetikos parduotuvių lentynos, o pabėgę iš slaptos laboratorijos!


1. DYSON „Supersonic“ plaukų džiovintuvas

Garsiausi plaukų stilistai ir grožio blogeriai turi naują svajonę – daugiau nei 350 eurų kainuojantį „Dyson“ plaukų džiovintuvą, kuris – itin mažas, itin tylus ir itin efektyvus. Po beveik 4 metus trukusių ir 50 mln. kainavusių tyrimų naujas plaukų meistrų žaisliukas pagaliau išvydo dienos šviesą ir vos pasirodęs tapo sensacija. Kuo jis ypatingas? Šis neįprasto dizaino (džiovintuvo galvutė daug trumpesnė nei įprasta ir yra „kiaura“, nes varikliukas įtaisytas rankenoje) prietaisas turi daugybę skirtingų karščio ir oro pūtimo nustatymų, orą pučia itin tiksliai, nuolat kontroliuoja temperatūrą, o specialios formos antgaliai naudojami neįkaista.

2. TONY MOLY „Egg Pore Blackhead Steam Balm“

Kiaušiniai – daugybę vertingų medžiagų turintis produktas, nuo seno naudojamas ne tik valgiui, bet ir grožiui. O ar žinojai, kad kiaušinis padeda išvalyti ir veido poras? Būtent kiaušinis ir yra kultiniais produktais iš Azijos tapusių „Tony Moly“ ingredientas ir pagrindinis dizaino elementuose. Kiaušinio formos pakuotėje slepiasi specialus savaime šylantis balzamas, padedantis atverti veido poras ir kovoti su inkštirais. Kiaušiniai užvaldė grožio pasaulį!

3. KYLIE JENNER „Lip Kit“ lūpų dažai

Kylie Jenner yra bene dažniausiai pramogų pasaulyje apkalbamų lūpų savininkė, todėl nenuostabu, kad jos sukurti lūpų dažai iškart buvo iššluoti iš virtualių internetinių lentynų. Vos tik Kylie pristato naują atspalvį, gerbėjai per kelias minutes jį išperka. Sėkmės paslaptis? Su niekuo nesupainiojamas matinis efektas ir patraukliosios nude spalvos. Tačiau Kylie sukūrė ir kai ką beveik neįmanomo: matinius, tačiau metalo efektą turinčius lūpų dažus.

complete the summer collection tomorrow @ 2:30pm pst on KylieCosmetics.com

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on Jul 21, 2016 at 9:34pm PDT

4. ARTIS makiažo šepetėliai

Kas tai, šaukštas? Tikriausiai daugeliui kilo būtent tokia mintis, pamačius štai šiuos internetą užvaldžiusius ARTIS šepetėlius. Jie – nepigus malonumas: 10 šepetėlių kaina – apie 311 eurų. Kodėl jie tokie brangūs ir kuo ypatingi? Pasirodo, šie šaukštai turi daugiau nei 100 000 dirbtinio pluošto šerelių, yra labai minkšti, todėl padeda itin tiksliai padengti veido odą. Tiesa, makiažo meistrai teigia, kad norint tinkamai juos naudoti reikia nemažai pasipraktikuoti, nes jie – visiškai kitokie nei įprasti makiažo šepetėliai, todėl labiau tinkami profesionalams, ieškantiems ypatingų įrankių. Visai neseniai išleista ir auksu dengtų šepetėlių kolekcija, kurios kaina – net 541 euras!

Decided to tone down the purple for tonight, but it looked so good I had to share a pic | #ArtisBrush

A photo posted by Artis Brush (@artisbrush) on Jul 20, 2016 at 6:10pm PDT

5. NAILSINC purškiamas nagų lakas

Grožio pasaulis nuolat ieško to tobulo nagų lako, kuris būtų lengvai naudojamas, greitai džiūtų, ilgai laikytųsi ir turėtų daugybę atspalvių. Ar kada susimąstei, kad lakas gali būti ir purškiamas? Ne tik purškiamas, bet ir apsaugantis odeles aplink nagą nuo nereikalingo ištepliojimo. Visa esmė – specialus nagų lako pagrindas, prie kurio purškiamas lakas „prilimpa“, o nuo visur kitur, įskaitant ir odeles, lengvai nusiplauna. Galbūt tai atsakymas toms, kurioms sunku pačioms tvarkingai nusilakuoti nagus?

Paint Can spray on nail polish = Festival mani nailed #Glasto 👌🏼 SPRAY. WASH. GO.

A photo posted by Nails inc (@nailsinc) on Jun 23, 2016 at 6:33am PDT

Mano išsaugoti straipsniai