JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Suteik plaukams spalvą šiais ypatingais būdais

Suteik plaukams spalvą šiais ypatingais būdais

Daugelis merginų plaukų gražinimo ritualo neįsivaizduoja be plaukų dažymo, todėl reta kuri žino, jog paryškinti plaukų atspalvį galima kur kas natūralesniais būdais. Trokšti tamsesnių ar šviesesnių plaukų? Paryškinti plaukus tau padės šios natūralios priemonės:

Kakavos milteliai

Rudiems plaukams sodrumo gali suteikti kakavos milteliai. Kaip teigia „Whole Living“, kakavos miltelių, paprasto jogurto, medaus ir obuolių acto mišinys užtikrins sodresnį plaukų rudumą. Jeigu jau iš kakavos miltelių kai kas gamina savaiminio įdegio losjoną, tai kodėl neišbandžius šio produkto ant savo plaukų?

Kakava
Kakava
Shutterstock nuotr.

Citrina ir ramunėlės

Jeigu turi šviesius plaukus ir nori pagyvinti jų spalvą, išbandyk citriną ir ramunėles. Abi šios priemonės jau seniai naudojamos plaukų šviesinimui. Padaryti tai labai paprasta: iš ramunėlių pasigamink arbatą, įpilk į ją citrinos sulčių ir virš kriauklės užpilk šį mišinį ant švarių drėgnų plaukų. Leisk pora minučių įsigerti, paskui išskalauk. Taip pat gali pabandyti šią šviesinančią ramunėlių arbatos ir citrinų kaukę su trupučiu tarkuotos bulvės. Taip, bulvės! Išplauk šampūnu, ištepk plaukus, o paskui padžiovink nestipria oro srove apie dvi ar tris minutes.

Ramunėlės
Ramunėlės
Shutterstock nuotr.
Mano išsaugoti straipsniai