JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
6 šukuosenos variantai

6 šukuosenos variantai, kuriems vaikinai taria: „Pamirškite juos!“

Jokia paslaptis, jog tinkamai parinkta šukuosena – kirpimas bei atspalvis garantuoja nuostabią išvaizdą. Deja, ne visi šukuosenų variantai atrodo patrauklūs ir estetiški vaikinams. Vienas užsienio grožio naujienų portalas atliko viešą vyriškosios auditorijos apklausą apie jiems nepatinkančias merginų šukuosenas ir pateikė apklausos rezultatus.

Vaidilučių kasos. Kasa ant kasos… Taip galima pavadinti kadaise populiarų šukuosenų variantą. Pakartojame – kadaise. Šiandien šukuosenų pasaulyje vyrauja minimalizmas, todėl atrodysi daug žavingiau, jei įpinsi vos vieną stilingą kasą, o likusius plaukus paliksi plaikstytis vėjyje. Vaikinams merginos su itin standžiomis kasomis taip pat neatrodo patraukliai, veikiau kiek baugiai, mat apklausos metu išsiaiškinta, jog tokios šukuosenos jiems asocijuojasi su teatrališkumu bei senoviškumu.

OMG loving this Rosette Pull Thru Combo 💜 Cr: @n.starck

A post shared by Mindy McKnight (@cutegirlshairstyles) on Dec 29, 2017 at 11:31am PST

Į šukuosenas įsasgstyti drugeliai, įpintos kriauklės ar įtvirtintos gėlytės. Vaikinai drąsiai rėžia: šiuos papuošimus palikime vaikystės prisiminimuose. Papuošimai atliekant šukuosenas galimi, tačiau nereikia pamiršti, jog svarbu saikas ir be abejo, kokybė. Verčiau nusipirkti vieną stilingą plaukų aksesuarą nei dešimt pigių ir neypatingai atrodančių. Tokia pati ir vaikinų nuomonė – kai šukuosena rodosi perkrauta, tai jiems nėra žavu. Pagalvok, kokia misija jų lauktų, kai šie norėtų ranka perbraukti tokius plaukus…

Kai visko tiesiog per daug. Šukuosenų pasaulyje mažiau yra daugiau. Todėl nepersistenk – šiuo metu ant bangos įprastiniai kuodukai, laisvos kasos ir kuo mažiau ant plaukų naudojamų plaukų formavimo priemonių. Atmink – perkrautos šukuosenos ne tik nėra stilinga, bet ir sunkiai atliekama. Kam tiek vargo? Be to, vaikinams tokios šukuosenos atrodo komiškos. Jų teigimu, paprastumas visuomet yra geriau už dirbtinumą.

So cool! 👍🏼❤️ Cr: @jbraidsandbows

A post shared by Mindy McKnight (@cutegirlshairstyles) on Jun 5, 2016 at 12:40pm PDT

Labai standžios garbanos. Tokios garbanos gal ir buvo žavingos prieš dešimtmetį, tačiau šiuo metu duoklė atiduodama natūralumui. Pakanka subtilaus paplūdimio bangelių efekto, kad šukuosena atrodytų natūraliai žavingai, be to, natūralios garbanos vaikinus žavi labiau nei standžios bei laku supurkštos. Todėl stiprias plaukų fiksavimo priemones mesk laukan.

Big hair don’t care 👌🏽🦄💕@antonina_romanova_

A post shared by Hairstyles (@inspirehairstyles) on Sep 20, 2017 at 2:39pm PDT

Rageliai. Daugelio merginų dievinti rageliai, deja, iš mados išėjo. Šukuosenų meistrai žaismingesnei šukuosenai pataria rinktis aukštas arklio uodegėles arba laisvus kuodukus. O štai vaikinams tokios šukuosenos asocijuojasi su vaikiškumu ir naivumu, todėl tai nėra pati patraukliausia šukuosena jų akiai.

Just cuz! #CGHBraidedBuns Link in bio! ❤️

A post shared by Mindy McKnight (@cutegirlshairstyles) on Aug 27, 2016 at 8:03am PDT

Mano išsaugoti straipsniai