JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Greitas patarimas: atgaivink gražią išvaizdą akimirksniu (FOTO)

Greitas patarimas: atgaivink gražią išvaizdą akimirksniu (FOTO)

Nusprendžiau su jumis pasidalinti vienu paprastu ir greitu patarimu. Visi žinom seną gerą posakį – “akys – mūsų sielos veidrodžiai”. Tačiau kokia dar siela gali matytis pro užtinusias, paburkusias ir nuvargusias akis? Tokiu atveju makiažas mažai kuo bepadeda, o slėptis po pagalve ne visada yra galimybė. Juo labiau žinant, kad vasaros metas – festivaliai ir vakarėliai iki ryto neduoda pailsėti – ši tema turėtų būti ypač aktuali.

Ta proga siūlau jums vieną išeitį – spindinčias ir atsigavusias akis vėl turėsit greičiau, nei spėjot pagalvoti. O visa paslaptis slypi “žvitrinamuosiose” kompresėliuose. Viens du, ir niekas nė neįtars, kad nemiegojot dvi paras iš eilės!

Jums reikės:

1. Šviežių agurkų sulčių (vargu, ar parduotuvėje rasit, čia padės tik sulčiaspaudė)
2. Vatos diskelių.
3. Užspaudžiamo plastikinio maišelio.

Viskas, ką reikia daryti, tai agurkų sultyse pamirkyti vatos diskelius, delnais nuspausti pertėklių ir tokius išmirkytus skrituliukus sudėti į užspaudžiamą plastikinį maišelį ( taupydamos laiką vienu kartu galite pasigaminti ir daugiau kompresėlių).

O tada maišelį belieka įkišti į šaldiklį. Prisireikus atgaivos akims jį ištrauksit ir palauksite, kol diskeliai aptirps tiek, kad būtų galima dėti ant užmerktų akių. Tokius kompresėlius reikėtų palaikyti nuo 5 iki 15 minučių. Agurkai puikiai sumažins akių nuovargį, patinimą ir juodus paakių ratilus, o šaldantis efektas tik dar labiau sustiprins poveikį.

Daugiau grožio patarimų rasi https://kanarele.blogspot.lt/

Mano išsaugoti straipsniai