JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Šių 6 grožio įpročių privalai atsisakyti!

Šių 6 grožio įpročių privalai atsisakyti!

Grožio klaidos gadina ne vien estetinį vaizdą. Jos gali sukelti rimtas sveikatos problemas. Juk nenori kylančių spuogelių, greitai gendančių dantukų ar susikilinėjusių plaukų galiukų? Tuomet tuoj pat atsakyk šių grožio įpročių! Jei tu…

1. Nedrėkini savo odos. Tinkamas odos drėkinimas, tiek iš išorės, tiek iš vidaus, garantuoja odos skaistumą bei lygumą. Nepamiršk kasdien išgerti bent penkias stiklines vandens ir pasirūpink priemonėmis, drėkinančiomis veido bei kūno odą. Sausėjanti oda ne tik sukelia šerpetojimą – ji greičiau sensta, atrodo papilkėjusi ir praradusi spindesį.

2. Visiškai nesportuoji. Jei tavasis dienos maršrutas apsiriboja mokykla (universitetas, darbas) – namai, tuomet pūpsantis pilvukas ir energijos stygius, ko gero, garantuoti. Nebūtina labai intensyviai sportuoti – pakaks vakarais pasivaikščioti ar atlikti lengvus pratimus ant kilimėlio. Bet kokios rūšies judėjimas skatina medžiagų apykaitos greitėjimą, gerina fizinę bei psichologinę būseną.

3. Eini miegoti su drėgnais plaukais. Nustebtum, kiek daug merginų yra įpratusios užmigti su drėgnais plaukais… Juk taip sutaupomas laikas, o kai kurioms merginoms tokiu būdu plaukai žavingai susigarbanoja ar susibanguoja. Deja, tokiu būdu yra daroma meškos paslauga plaukams – plaukai tampa kur kas pažeidžiamesni ir pradeda skilinėti bei trupinėti. Ypač, jei miegi ant šiurkštaus audinio pagalvės… Todėl stenkis plaukus šilta džiovintuvo srove išdžiovinti prieš eidama miegoti.

4. Neišmeti senos kosmetikos. Tuoj pat atlik savo kosmetikos priemonių apžiūrą! Garantuojame, jog ant kosmetinio stalelio stūksto daugybė nebetinkamų naudoti nagų lakų ar lūpdažių, kurie senokai turėjo būti išmesti. Stenkis pirkti kuo mažiau kosmetikos – geriau viena kokybiškesnė kompaktinė pudra nei dešimt pigesnių. Juk jų visų vistiek nepanaudosi!

5. Nenaudoji dantų siūlo. Valymas dantų siūlu – lygiai tokia pati reikalinga dantų priežiūra kaip ir įprastinis dantų valymas šepetėliu. Nenaudodama dantų siūlo apnašoms bei bakterijoms uždegi žalią šviesą. Dantų šepetėlis negali tinkamai pašalinti visų susidariusių apnašų, todėl naudodama tarpdančių siūlą apsaugai dantis nuo gedimo.

6. Nevalai kosmetinių šepetėlių. Yra merginų, kurios metų metus neplauna savo kosmetinių šepetėlių… Tuomet tegul nenustemba matydamos anr veido kylančius spuogelius. Neplaunami šepetėliai kaupia bakterijas bei nešvarumus, o jie skatina aknę. Būtinai kiekvieną mėnesį nuvalyk šepetėlius naudodama švelnų toniką ir nuplaudama jį šiltu vandeniu.

Mano išsaugoti straipsniai