JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
greitas idegis
savaimis idegis

6 būdai, kaip įgauti vasarišką įdegį

Vis labiau ir labiau kaitina saulė. Kiekviena norime turėti šokoladinę ir tolygiai įdegusią odą, bet ne visos galime pasidžiaugti ruda oda. Štai Jums keletas priemonių, kurios padės Jums pasitikti vasarą, jau šiek tiek įdegusioms.

Įdegį skatinančios priemonės su rudu atspalviu

Tai nėra savaiminio įdegio priemonė, nes yra skirta naudojimui saulės atokaitoje bei skatina ir natūralų įdegį. Bet kuriuo atveju, jei nedrįstate baltų po žiemos kojyčių atidengti pliaže, pirmiausia galite naudoti įdegį skatinančias priemones su švelniu bronzos atspalviu, o vėliau džiaugtis ir natūraliu įdegiu.

Įdegį skatinantys aliejai

Jie dažniausiai neturi SPF apsaugos – tai reiškia, kad nuo saulės spindulių daromos žalos nesate apsaugota, tačiau pageidaujamo tolygaus ir tamsaus įdegio efekto pasieksite kur kas greičiau. Aliejinė konsistencija taip pat užtikrina, kad priemonė nenusiplaus vandenyje bei oda nepatirs išsausėjimo pojūčio deginantis.

Griaužkite morkytes!

Jos ne tik atgaivins Jus paplūdimyje, bet ir morkose esantis karotinas, kurį pasisavins organizmas, padės Jūsų odai įgauti auksinį atspalvį ir išlaikyti jį ilgiau.

Dar vienas skanus įdegio būdas – pomidorai

Jie taip pat padeda ir išlaikyti įdegį. Nuplikykite vieną pomidorą, kad lengviau pašalintumėte odelę ir tuomet sutrinkite iki vientisos masės. Gauta kauke padenkite veidą ir palikite ją bent 20 minučių. Nuplaukite ir palepinkite drėkinamuoju kremu.

Peržiūrėkite savo kosmetikos priemones

Jei norite, kad jūsų įdegis išliktų kuo ilgiau, atidėkite į šalį visus losjonus ir tonikus, turinčius spirito – jie sausina odą. Įdegusiai odai netiks ir balinančios priemonės, turinčios agurkų, saldymedžio ekstraktų ar pieno rūgšties. Atsargiai naudokitės kremais, skatinančiais plaukų augimą, ir kosmetika, skirta spuogų gydymui – jos nepadės išsaugoti įdegio.

Kaukė – kuri padės išlaikyti įdegį

Prauskite veidą ledo kubeliu iš sušaldytos juodosios arbatos arba stiprios kavos. Pasidarykite kaukę iš vieno nulupto pomidoro, 1 šaukšto varškės, 1 kiaušinio trynio ir pusės šaukštelio alyvuogių aliejaus.

Mano išsaugoti straipsniai