JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
3 pavasario sezono šukuosenos

3 pavasario sezono šukuosenos, kurias tuoj pat norėsi išmokti (FOTO)

Plaukų meistrai lyg susitarę teigia – šį pavasarį topinė šukuosena – kasos! Įžymybės, tokios kaip Hailey Balwin ar Vanessa Hudgens ant raudonojo kilimo demonstruoja madingiausius pynių variantus, todėl ir mes skubame mokytis pynimų.

Idėjomis tavo pavasario sezono šukuosenoms dalinasi Indrė, kuri savo Facebooko paskyroje Plaukų pynės pagal Indrę merginas džiugina įvairiausiomis šukuosenomis.

Šukuosena nr. 1 – kitoks žemo kuoduko variantas. Jei dievini plaukus rišti į kuoduką, sutvirtink jį kasomis! Taip atrodys ir puošniau, ir stilingiau.

Kaip atlikti? Plaukus iššukuokite ir padalinkite į tris lygias dalis. Šonines dalis supinkite nuo viršugalvio ir galuose suriškite. Vidurinę dalį šiek tiek pavelkite ir susukite ratu ir prisekite iš vidinės pusės. Šoninės kasas vieną po kitos prisekite virš vidurinės dalies. Viska sutvirtinkite segtukais ir plaukų laku. Taip pat galima papuošti Jūsų pasirinktais puošniais segtukais.

Stileivoms skirta šukuosena, kurią pasidaryti ilgai neužtruks, o rezultatas bus nuostabus!

Kaip atlikti? Plaukus iššukuokite. Jūsų norimoje pusėje atskirkite plaukų sruogą ir pripindami likusius plaukus supinkite iki galvos vidurio. Iš likusių nepripintų plaukų kitoje pusėje paimkite sruogą ir suriškite su supintos kasos galu. Tokį pat veiksmą atlikite iš kairės ir iš dešinės pusės paimant po plaukų sruogą ir jas suriškite permatome gumele. Šukuoseną sutvirtinkite plaukų laku.

Jei pynės tavo favoritės ir norėtum jų kuo daugiau, išbandyk štai tokį šukuosenos variantą.

Kaip atlikti? Plaukus iššukuokite. Jūsų pasirinktoje pusėje atskirkite dvi sruogas ir jas supinkite, galus suriškite. Iš likusių nesupintų plaukų padarykite kuoduką. Supintas kasas po viena apsukite aplink kuoduką. Likusius galus prisekite segtukais ir viską sutvirtinkite plaukų laku. Taip pat šukuoseną galima dekoruoti puošniais segtukais.

Mano išsaugoti straipsniai