JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Dažai visai sugadino plaukus? Ši kaukė yra tai

Dažai visai sugadino plaukus? Ši kaukė yra tai, ko tau reikia

Jei pažeidei plaukų struktūrą dažydama juos netinkamais dažais arba tiesiog nori nusilpusius po žiemos plaukus atgaivinti, ši namų sąlygomis pagaminama tekstūra prikels juos naujam gyvenimui!

Instrukcija:

Tau reikės arbatinio šaukšto medaus arba cukraus.

Pašildyk šaukštą pieno ir įdėk į jį medų. Taip apt reikės 20 gramų šviežių mielių. Jei tokių parduotuvėje nerasi, pakeisk jas sausomis mielėmis. Tik prisimink, jog 7 gramai sausų mielių atitinka apie 40 šviežių mielių.

Šiltoje patalpoje tekstūrą palik dvidešimčiai minučių, kol sudedamosios dalys susifermentuos. Po kurio laiko užtepk masę ant išplautų, drėgnų plaukų. Pradėk nuo šaknų, o vėliau padenk visą plaukų ilgį. Kaukė veikia ir ant neišplautų plaukų, bet rekomenduojama ją naduoti išėjus iš vonios, ant tik išplautų plaukų.

Užtepus masę ant plaukų susuk juos į maišelį ir uždėk ant viršaus šiltą rankšluostį. Tokiu būdu mielės gali auginti tavo pažeistus plaukus, padidinti mineralų, baltymų ir vitaminų koncentraciją. Mišinys bus absorbuotas į tavo plaukų struktūrą, atgaivins ir pagerins jų bendrą būklę.

Šią kaukę patartina naudoti du kartus savaitėje kas 6-8 savaites.

Toks kursas visiškai atstatys plaukų struktūrą, sustiprins ir apsaugos nuo neigiamo aplinkos poveikio.

Mano išsaugoti straipsniai