JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
3 mados tendencijos

3 mados tendencijos, kurias privalai žinoti (FOTO)

Kol oras dar nedovanoja šilumos, pasirūpink stilingu megztiniu. Šį pavasarį madingiausi 3 modeliai, tokio tipo megztinius gali pasigaminti ir pati.

VARSTYMAI

Varstytų drabužių tendencija nėra tokia jau nauja, ši mada prasidėjo dar praėjusį sezoną. Ties iškirpte suvarstytas palaidines ir sukneles išpopuliarino Kardashian seserys, netrukus madistės viena po kitos ėmėsi demonstruoti varstymus, o šiandien jie vis dar nedingsta. Madingi ne tik megztiniai varstytomis iškirptėmis, bet ir raišteliais varstyti šonai, rankovės ar pečiai.

4:49

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on Jan 22, 2016 at 4:49pm PST

Like mother like daughter…..I found tons of these pics & did a post on my app

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on Oct 2, 2015 at 12:02pm PDT

Love this sleek black look

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on Sep 18, 2015 at 4:04pm PDT

Drabužiai iš asos.com – Ltd

Drabužiai iš asos.com – Ltd

NERTINIAI

Kiauraraščiu nerti megztiniai ir ilgi kardiganai siejami su atostogomis, kaip bikinių apsiaustus juos dažnai vilki garsenybės egzotiškuose paplūdimiuose. Tačiau šiandien nertiniai yra madinga kasdienės aprangos detalė. Kad nebūtų šalta, po nertiniu vilkinis marškinius, palaidinę ilgomis rankovėmis. Kadangi kiauraraščio megztiniai vis dėlto labiau tinkami šiltesnėms dienoms, iki vasaros pradžios dar spėsi tokį nusinerti ir pati.

Drabužiai iš asos.com – Ltd

Drabužiai iš asos.com – Ltd

ATVIRI PEČIAI

Drabužiai, kurie apnuogina pečius, bet dengia rankas ir kaklą – naujausias mados klyksmas. Vasarai dizaineriai pasiūlys atvirų pečių sukneles, o kol kas spintą pildyk pečius apnuoginančiais megztiniais. Jei turi pabodusių, imkis transformavimo pati: žirklėmis iškirpk pečius ir apsiūk kraštelius, kad mezginys neišsiardytų.

Drabužiai iš asos.com – Ltd

Drabužiai iš asos.com – Ltd

Mano išsaugoti straipsniai