JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Sparčiai plinta pavojingas metodas pajuodusiems paakiams užmaskuoti

Sparčiai plinta pavojingas metodas pajuodusiems paakiams užmaskuoti

Pajuodę paakiai – ne vien nemigos naktų ar emocinio pervargimo požymis. Labai dažnai kai kurios merginos nuo prigimties turi tamsesnius paakius, kuriuos sunku užmaskuoti net ir profesionaliausiomis kosmetikos priemonėmis.

Šiuo metu tarp merginų sklinda ypatingas paakių maskavimo būdas, kuriam visai nereikia brangiai kainuojančių kosmetikos priemonių. Pasirodo, paakius stebuklingai išbalina… namų virtuvėje naudojama valgomoji soda!

Grožio blogerė Darshika Patel iš Australijos pataria visoms, trokštančioms šviesesnių paakių – pasikliaukite soda. Jums prireiks tik keletos vatos tamponėlių, kelių šaukštelių sodos ir stiklinės šilto vandens. Sumaišyk sodą su šiltu vandeniu ir gautą masę užtepk ant paakių odos.

Palaikyk suvilgytus vatos tamponėlius ant paakių apie penkiolika minučių. Nuėmusi juos turėtum išvysti stebinantį rezultatą – paakių oda bus kur kas šviesesnė! Tiesa, grožio specialistė įspėja, jog po procedūros paakių odą gali tempti, ji bus jautresnė, tačiau rezultatas pranoks visus lūkesčius.

Po procedūros vertėtų paakių odą patepti drėkinamuoju kremu, nuraminti sudirgintą odą.

Taip vertėtų paakius šviesinti bent dvi savaites, o jei nematysi konkretaus pagerėjimo, kreipkis į gydytojus – tamsūs ratilai po akimis gali signalizuoti apie rimtas sveikatos problemas…

DĖMESIO!

Kai kurie specialistai įspėja, jog tokia naminė grožio prcedūra nėra pats geriausias variantas, mat valgomoji soda gali ne tik sukelti odos išsausėjimą, jautrumą, bet ir rimtą alergiją, todėl patariama į šią procedūrą žiūrėti atsargiai. Pirmiausia reikėtų patestuoti valgomosios sodos ir vandens mišinį ant rankų odos ir tik vėliau tepti ant paakių.

Mano išsaugoti straipsniai