JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Kendall Jenner aknę išgydžiusi specialistė: nekartokite vienos klaidos (FOTO)

Kendall Jenner aknę išgydžiusi specialistė: nekartokite vienos klaidos (FOTO)

Nemažai merginų artėjant šiltajam sezonui ne džiūgauja, o baiminasi, jog teks visiems parodyti savo pečius ar nugarą.

Lygiai taip pat kaip ir veido spuogai, merginas kankina spuogeliai ant kūno – kaklo, nugaros, krūtinės, pečių srityse. Ant veido išsidėsčiusius spuogelius išnaikinti sudėtinga, tačiau tos, kurios yra susidūrusios su spuogeliais ant kūno, žino – jų atsikratyti dar sunkiau.

Kadaise su šia problema susidūrė ir realybės šou žvaigždutė, manekenė Kendall Jenner (20 m.). Mergina ne tik kentėjo nuo veido srityje esančių spuogelių, bet taip pat ir nuo ant įvairių kūno vietų iškilusių spuogų. Viename interviu Kendall pasakojo, jog jos nugarą buvo nusėję dideli, iškilūs spuogai. Ar gali tuo patikėti? Šiuo metu ant Kendall nugaros nematyti nė spuogelio!

Kendall Jenner
Kendall Jenner
Vida Press

Kendall prieš pora dienų išplatino savo ilgametės dermatologės, gydytojos Christie Kidd pranešimą, kuriame specialistė davė patarimus merginoms, susiduriančioms su spuogelių ant kūno problema.

Anot Christie, merginos, kurios skundžiasi spuogeliais ant kūno, daro vieną pagrindinę klaidą – užteršia ant kūno išsidėsčiusius spuogelius… plaukų balzamu ar kauke! Juk dažna iš mūsų pirmiausia prausia kūną, o tik vėliau plauna galvą su šampūnu ir kondicionieriumi.

Gydytoja įspėja – taip darydamos mes tik pabloginame kūno odos būklę. „Išplovus galvą ir pamaitinus plaukus kondicionieriumi, reikia plaukus pakelti į viršų ir tik tuomet su švelnia kempine (jokiu būdu ne šiurkščia!) įmasažuoti probleminei odai tinkamą dušo gelį” , – pasakojo Kendall dermatologė.

Kendall Jenner
Kendall Jenner
Vida Press

Jei ant kūno esantys spuogai yra iškilūs, raudoni, tuomet oda reikalauja daugiau priežiūros – po prausimosi būtina problemines vietas patepti salicilo rūgšties tirpalu.

Na, mes tai išgirdusios tikrai neskubėsime pirmiausia prausti kūno, o pasiliksime šį grožio ritualą maudynių pabaigai.

Kendall Jenner
Kendall Jenner
Vida Press

Juk turėti tokią spindinčią Kendall Jenner odą trokšta kiekviena!

Mano išsaugoti straipsniai