JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Keistas produktas

Keistas produktas, kuris pagražins tavo išvaizdą

Jei jau kurį laiką ieškai natūralaus būdo turėti sveiką odą ir plaukus, turime tau patarimą. Iš tiesų, atsakymas dabar guli tavo virtuvės spintelėje ir yra žymiai pigesnis nei profesionalių linijų šampūnai ar žymių gamintojų kremai. Pakeitusi šiuos produktus į paprasčiausią sodą, ji ne tik padės atgaivinti plaukus ar išsausėjusią odą, bet ir stiprins dantis bei padės atsikratyti spuogų!

Štai penkios priežastys, kurios įrodo sodos poveikį tavo grožiui:

1. Kovok su akne. Soda puikiai tinka spuogams ir inkštirams gydyti. Sumaišyk sodą su šiek tiek citrinos sulčių ir užtepk ant infekcinių odos vietų. Naudok šią kaukę tik vakare ir trumpą laiką, kitu atveju citrinos rūgštis gali pažeisti odą. Jokiu būdu su tokia kauke nesirodyk saulėje!

2. Sudrėkink odą. Šaltuoju laikotarpiu labiausiai sausėja ir pleiskanoja alkūnių bei kojų oda. Po ilgo sauso ir šalto laikotarpio soda gali tapti puikiausiu drėkikliu. Įmaišyk sodos į drėkinamąjį kremą ar kitą priemonę ir švelniai įtrink į sausą odą. Ji padės pašalinti nepageidaujamus šiurkščius odos kraštus ir ją sušvelnins.

3. Susigrąžink švelnias rankas. Sumaišiusi sodą su šlakeliu vandens, kruopščiai įtrink masę į rankų odą. Tai padės nuvalyti ir pašalinti bet kokias negyvas odos ląsteles. Oda taps švelni lyg po prabangaus šveitimo!

4. Atstatyk stiprius plaukus. Naudodama tik vieną šaukštą sodos su savo mėgstamu natūraliu šampūnu, kaip mat atstatysi stiprią savo plaukų struktūrą. Švelniai įmasažuok mišinį į plaukus ir palaikyk apie 10 minučių. Vėliau gerai išskalauk. Pakartok procedūrą kas keletą plovimų.

5. Džiaukis baltais dantimis. Mokslininkai įrodė, kad soda balina dantis efektyviau nei komerciniai produktai. Sumaišyk sodą su vandeniu ir trupučiu druskos. Naudok mišinį kaip įprastą dantų pastą. Soda taip pat naikina blogą burnos kvapą, jei naudosi skystesnį mišinį kaip skalavimo skystį.

Priemonė pigesnė, o rezultatai – žymiais efektyvesni. Atmink, jog savo higienai visada svarbu rasti laiko. Pasiteisinimai čia neegzistuoja!

Mano išsaugoti straipsniai