JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Populiariausi mitai apie odos priežiūrą žiemą - netikėk jais!

Populiariausi mitai apie odos priežiūrą žiemą – netikėk jais!

Apie odos priežiūrą žiemą sklando daugybė mitų… Išskyrėme pačius aktualiausius ir perspėjame: geriau juos pamiršti.

Jei tavo oda linkusi į raudonį per šalčius, ji yra sveika

Neapsigauk. Jei parėjus namo ant veido matai ryškiai raudonas dėmeles, tai gali signalizuoti odos sausumą ir vandens trūkumą. Todėl žiemos sezonu kiek tik galėdama odą drėkink – maitink ją kremais, stenkis gerti kuo daugiau vandens, saugok veidą nuo nušalimų. Labai padeda naminės kaukės, tokios kaip avižų bei medaus, avokado, bananų.

Drėkinamajam lūpų balzamui būdinga priklausomybė, tad ilgą laiką drėkinant lūpas šia priemone, ji praras veiksmingumą

Mitas! Drėkink lūpas kuo dažniau, mat kitaip joms gresia išsausėjimas. Iš tiesų, kamparas (medžiaga, įeinanti į daugelio drėkinamųjų lūpų balzamų sudėtį), kiek sausina lūpas, todėl vieną kartą jas pasitepusi nori tepti jas vėl. Tačiau geriau tepti lūpų balzamą nei vaikščioti suskeldėjusiomis lūpomis…

Reikia naudoti kuo riebesni veido kremą, jei nori apsisaugoti nuo šalčio

Dermatologai patvirtina: itin riebių kremų žiemos metu pirkti neverta, nes jie gali užkimšti poras. Geriau naudok tokį drėkinamąjį kremą, kuris yra tinkamas tavo odos tipui. Tik žiemos sezonu jo nepagailėk – tepk dažniau ir gausiau, o ypač eidama į lauką.

Žiemą nuo veido pabalimo gali apsaugoti tik soliariumai ir dirbtinio įdegio kremai

Tiesa, žiemą daugelio merginų oda tampa blyškesnė, tačiau tai nereiškia, jog norint susigrąžinti saulės pabučiuotos odos spalvą būtina tepti dirbtinio įdegio kremus. Geresnė idėja – pasirinkti odos nesausinantį ir vasarišką atspalvį suteikiantį bronzatą, kuris suteiks sveikesnės odos spindesį.

Šaltas oras sausina odą

Jei manai, jog būtent šaltis skatina odą sausėti, labai klysti. Iš tiesų sausėjimą lemia šiluma, kurią išskiria organizmas. Iš tiesų, sunku apsisaugoti nuo šalčio, todėl kiek galėdama saugok veido odą. Tam puikiai tiks šiltas, didelis šalikas, į kurį įsisupusi apsaugosi ne tik kaklą, bet ir veidą.

Mano išsaugoti straipsniai