JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Nauja šukuosenų mada - savęs žalojimas ar stilinga tendencija? (FOTO)

Nauja šukuosenų mada – savęs žalojimas ar stilinga tendencija? (FOTO)

Sveiki ir gražūs plaukai nuo seno buvo kiekvienos merginos puošmena. Dabartinės šukuosenų mados stebina savo įvairove – madingi ir trumpi, ir ilgi plaukai, o pasirodo, naujausia mados tendencija yra… šlapi plaukai.

Taip taip, dabar kone visas pasaulis kvaišta nuo tinginės šukuosenos, kuri nereikauja itin didelių pastangų. Nei džiovinimo, nei plaukų garbanojimo ar tiesinimo – nieko, išskyrus kruopštų plaukų plovimą.

Juk ir tau būna dienų, kai nespėjusi išsidžiovinti galvos strimgalviais lėki į lauką? Nors žinai, jog tai tikrai nėra saugu, bet… Būtent todėl naujoji šukuosenos tendencija ir vadinasi #WetHairDontCare ( liet. šlapi plaukai – man nerūpi).

Pasikliaudama šia šukuosenos mada, tiesiai po dušo gali keliauti kur nori: į miestą, į mokyklą, studijas ar pasimatymą. Tereikia madingai susukti plaukus į kuoduką (arba net tris!), madingąją half – up, half down šukuoseną arba naudojant plaukų lankelį suveržti šlapius plaukus.

Gal toks šukuosenų variantas ir atrodo paprastas bei stilingas, tačiau vis dėlto būk atsargi. Juk išeidama su šlapiais plaukais į lauką rizikuoji ne tik peršalti, bet ir pasigauti daug rimtesnes ligas, pavyzdžiui, galvos meningitą.

Todėl bet kokiu atveju, vargu, ar su tokiu besikeičiančiu Lietuvos klimatu būtų prasminga sekti šią šukuosenos tendenciją. Jei vis dėlto smalsu, peržiūrėk  #WetHairDontCare šukuosenos tendencijas.

Šlapių šukuosenų nuotraukas rasi čia, čia ir čia.

Mano išsaugoti straipsniai