JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Grožio procedūros

Grožio procedūros, kurios pridaro siaubingų bėdų (FOTO)

Dažna iš mūsų be makiažo priemonių – kaip be rankų. Iš tiesų, makiažas mus pagražina, padidina pasitikėjimą savo jėgomis, tačiau kartais gali pridaryti tokių nemalonumų, kurie gali net pravirkdyti!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Yra veiksmų, susijusių su makiažo atlikimu, kurių negalima daryti. Kas tai per veiksmai? Užbėk įvykiams už akių!

Dalijimasis tomis pačiomis makiažo priemonėmis

Sutikime, iš tiesų erzina, kai išėjusios į miestą pamirštame savo mėgstamiausią lūpų balzamą, kuriuo esame linkusios nuolatos teptis lūpas. Tačiau neskubėkime jų skolintis iš savo geriausių draugių – ar žinai, kiek mikrobų gali slypėti ant tavo draugės lūpų balzamo? Jei po kelių dienų nenori vaikščioti su milžiniška pūsleline ant lūpos, verčiau pakentėk ir ištverk dieną nesitepusi lūpų balzamu.

Tas pats galioja ir veido skaistalams. Jei tavo draugės oda linkusi į aknę, draugė, naudodama tą patį kosmetinį šepetėlį, gali perduoti bakterijas tau ant odos.

Merginos dažosi
Merginos dažosi
Fotolia nuotr.

Seno makiažo naudojimas

Nors blakstienų tušo galiojimo laikas jau seniausiai pasibaigęs, tu vistiek jį naudoji? Kuo greičiau mesk jį lauk, jei nenori, jog tavo akį papuoštų konjunktyvitas! Tai bjaurus akių uždegimas, kuris iššaukia rausvų akių efektą. Patikėk, tuomet tikrai teks ne vieną ir ne dvi dienas pravaikščioti su saulės akiniais.

Akies infekcija
Akies infekcija
Fotolia nuotr.

Užmigimas su makiažu

Atmink: kad ir kokia pavargusi esi vakare, niekada, NIEKADA negali užmigti su nenuvalytu makiažu. Jau nekalbant apie užkimštas makiažo pagrindu poras, taip pat gali prisijaukinti tokią akių infekciją, jog vėliau teks labai graužtis. Miegant kartais pačios nepajuntame, jog triname rankomis akis, o tai reiškia, jog makiažo priemonėse esanti chemija patenka tiesiai į akį. Todėl po tokios šaunios naktelės nenustebk atsikėlusi su spuoguotu veidu ir akių infekcija.

Prieš užmiegant viskas atrodo taip nekalta...
Prieš užmiegant viskas atrodo taip nekalta…
Fotolia nuotr.

Blakstienų dažymas, kuris siekia akies obuolį

Taip, daugelis iš mūsų dievina modelio Twiggy tankių ir storų blakstienų efektą, tačiau kartais mes gerokai persistengiame jas dažydamos. Blakstienas būtina dažyti tušu atitraukus tušą bent kelis milimetrus nuo pačios akies, antraip galime ne tik apturėti nuostabų rytą, kai turėsime plauti visą sugadintą makiažą (jei sudrebėjo ranka), bet dar ir lėkti pas akių gydytoją. Akį labai lengva pažeisti blakstienų tušo šepetėliu, atmink tai!

Akių dažymas blasktienų tušu
Akių dažymas blasktienų tušu
Fotolia nuotr.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook’e“!

Nori gražesnės veido odos? Pasidalink savo nuomone apie naują PANELĘ apačioje esančioje formoje ir laimėk veido valymo priemonę CLARISONIC! Neužmiršk parašyti savo vardo, pavardės bei el.pašto adreso. Nugalėtoją skelbsime birželio 24 dieną. Sėkmės!


Mano išsaugoti straipsniai