JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Populiarėjanti su lieknu kūnu susijusi mada kelia ir nuostabą

Populiarėjanti su lieknu kūnu susijusi mada kelia ir nuostabą, ir juoką (FOTO)

Pasaulyje šiuo metu yra tiek daug iššūkių, susijusių su kūno kultu, jog sunku visus ir suskaičiuoti. Vis dėlto kai kurie iššūkiai taip nustebina, jog net verčia juoktis.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Naujausias Kinijoje vis labiau plintantis socialinių tinklų iššūkis – viešos nuotraukos, kuriose įvairiausio amžiaus ir lyties žmonės bando rankomis apglėbti savo pilvus.

Kokia viso to esmė? Ogi tai, jog jei tu sugebi viena ranka apglėbti pilvą, tai reiškia, jog neturi problemų su svoriu ir tavo figūra yra gera. Todėl visi kinai lyg išprotėję kelia nuotraukas, norėdami įrodyti, jog yra liekni ir jiems nereikalinga dietologų pagalba.

Šiuo metu prie „belly button challenge“ prisijungė jau 130 milijonų žmonių! Tik laiko klausimas, kada ši iššūkio mada atsiris ir į Europą.

Vis dėlto tokia internetinė mada yra vertinama dvejopai. Viena vertus, tai puiki galimybė pademonstruoti, jog turi puikų kūną, kita vertus – tai stambesnių žmonių spaudimas į kampą. Reiškia, jog tie, kurie nuotraukos į socialinius tinklus nekelia, yra storuliukai?

Štai, peržiūrėk „belly button challenge“ iššūkį įvykdžiusių merginų nuotraukas čia ir čia.

O štai ir vienas vaikinas, nusprendęs prisijungti prie „pilvo sugriebimo“ iššūkio. Jo nuotrauką rasi čia. Argi ne šmaikštuolis?

Na, o kaip tu vertini tokią keistą madą? Mūsų nuomone – tai eilinis išprotėjimas dėl kūno formų… Kam viso to reikia?

Atsakyk komentaruose!

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook’e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Mano išsaugoti straipsniai