JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
5 įžymybės

5 įžymybės, kurios yra neįtikėtinai protingos (FOTO)

Visai neseniai pasklidus žiniai apie „Gossip Girl“ žvaigždutės Blake Lively ketinimą stoti į prestižinį Harvardo universitetą, pabandėme prisiminti, kokios dar įžymybės puikuojasi ne vien sceniniais, bet ir protiniais gebėjimais.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Kas dar negirdėjo apie Blake Lively ateities planus, tai pranešama, jog „GG” aktorė vėl mąsto grįžti į mokslo pasaulį, tik šį kartą ne seriale, o realybėje. Ir, žinoma, tik laisvalaikiu, nes dabar didžiausias jos rūpestis yra dukrelė James.
O dabar grįžtame prie gabiausiųjų žvaigždžių, kurios jau yra pasiekusios laimėjimų moksle.

Emma Watson. „Hario Poterio“ filmuose sumaniosios Hermionos vaidmenį atlikusi Emma ir realiame gyvenime yra ne ką prastesnė mokslų atžvilgiu. Emma studijavo prestižiniame Browno universitete ir visų gabiųjų šventovėje – Oksfordo universitete.

Emma Watson
Emma Watson
Vida Press

Alicia Keys. Stipraus balso savinininkė 16 metų baigė profesinę scenos meno mokyklą New Yorke, o vėliau įstojo į Kolumbijos universitetą. Jos IQ, kaip skelbiama, yra aukštas – net 154.

Alicia Keys
Alicia Keys
Vida Press

Natalie Portman. Ši mielų veido bruožų aktorė baigė Hebrajų universitetą Jeruzalėje ir buvo neurologijos bei psichologijos studentė Harvarde. Ji puikiai šneka senąja hebrajų kalba ir studijavo japonų, arabų, prancūzų ir vokiečių kalbas. Nesižavėti ja neįmanoma!

Natalie Portman
Natalie Portman
Vida Press

Shakira. Daugelio vaikinų svajone tituluojama figūringoji Shakira moka tikrai ne vien nuostabiai šokti ir dainuoti. Ji puikiai šneka penkiomis kalbomis, be to, yra UNICEF geros valios ambasadorė.

Shakira
Shakira
Vida Press

Jennifer Conelly. Ši inteligentiškos išvaizdos aktorė studijavo vienuose garsiausių JAV universitetų Jeilyje ir Stanforde. Ji taip pat yra gabi kalboms, nes puikiai kalba prancūzų ir italų kalbomis.

Jennifer Conelly
Jennifer Conelly
Vida Press

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook’e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Mano išsaugoti straipsniai