JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Dažniausia manikiūro klaida

Dažniausia manikiūro klaida, dėl kurios greičiausiai nusilupa lakas

Tvarkingas manikiūras – kiekvienos merginos puošmena. Tinkamai parinktas nagų lako atspalvis gali tapti stilingu akcentu, o pritaikyta nago forma vizualiai ilgins pirštus ir suteiks jiems grakštumo.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

O kokią vieną tavo gyvenime užima manikiūras? Nagų lako spalvą keiti bent kartą kas savaitę, o gal apskritai nesi nagų lakavusi? Kam patiki savo nagučius – garsiai manikiūro meistrei, o gal puikų manikiūrą pasidarai pati?

Nesvarbu, kiek išleidi savo nagų priežiūrai, gali būti, kad ir tu darai vieną dažniausių manikiūro klaidų, dėl kurios silpnėja nagai ir lakas jau kitą dieną ima trūkinėti. Kas šis nagų grožio priešas? Ogi rankų mirkymas.

Fotolia nuotr.

Darant manikiūrą rankos mirkomos šiltame vandenyje siekiant suminkštinti aplink nagą esančias suragėjusias odeles, taip jas paprasčiau pašalinti. Tačiau mirkymo metu minkštėja ne tik odelės, bet ir pats nagas. Nago plokštelės išbrinksta, todėl vėliau, kai džiūdamos jos traukiasi, šviežiai padengtas lakas ima trūkinėti. Taip pat nepatariama išbrinkusio nago paviršiaus lyginti specialiomis dildėmis, nes gali atsirasti akivaizdžių nelygumų, sutrūkinėjimų.

Ar žinai, kad tinkamai atlikus manikiūrą (ir naudojant nagų laką, kurio galiojimas dar nėra pasibaigęs), jis turi laikytis bent savaitę?! Kitą kartą atsisakyk nagų mirkymo ir rinkis odeles minkštinančius aliejus ar kitas specialiai odelių šalinimui skirtas priemones. Pamatyti, ant neišbrinkusio nago lakas laikysis bent du kartus ilgiau!


Sekite Panele.lt naujienas „Facebook’e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Mano išsaugoti straipsniai