JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Grožio kalendorius: kurią mėnesio dieną kerpami plaukai augs greičiau?

Grožio kalendorius: kurią mėnesio dieną kerpami plaukai augs greičiau?

Tikriausiai ne kartą girdėjai prietarą, kad tam tikromis mėnesio dienomis plaukus palanku kirpti, o atsisėdus į plaukų stilisto kėdę kirpimui nepalankią dieną galima smarkiai plaukams pakenkti.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Vieni šiuo prietaru tiki, kiti jo nepaiso, o mes siūlome pasmalsauti, ką gi sako tie, kurie laikosi Mėnulio kalendoriaus patarimų ir savo plaukų priežiūros ritualus planuoja pagal jį.

Pirmiausiai reikėtų įsiminti pagrindinę mėnulio fazių taisyklę: nuo jaunaties iki pilnaties patariama atlikti veiksmus, kurie turi įtakos augimui, plėtimuisi, didėjimui, pvz., sodinti augalus patariama per jaunatį, o norint, kad piktžolės kuo prasčiau augtų ir išnyktų, patariama jas ravėti mėnuliui dylant.

Panašiai ir su plaukais: tos, kurios nori, kad plaukai augtų vešlesni, vizitą grožio salone turėtų planuoti vos pasirodžius jaunačiai, o trumpų šukuosenų mėgėjos arba norinčios kuo ilgiau išsaugoti vienodą plaukų ilgį, kirptis turėtų per delčią.

Norinčioms greičiau augančių plaukų:

kirpkite galiukus per jaunatį, ypač palanku plaukus kirpti, kai mėnulis yra Jaučio, Vėžio, Skorpiono arba Žuvų ženkluose. Jeigu nori auginti plaukus arba pradėti vartoti plaukų augimą skatinančius preparatus, pradėk tai daryti per jaunatį. Tiesa, bet kokiu atveju patariama plaukus bent šiek tiek pakirpti.

Norinčioms vešlesnių plaukų:

kirpkite plaukus per pilnatį, ypač, kai mėnulis yra Jaučio, Vėžio, Skorpiono, Ožiaragio arba Žuvų ženkluose. Pilnatis Liūto ženkle taip pat palankus metas kirpti plaukus siekiant vešlumo, juk šio ženklo simbolis – įspūdingais karčiais besipuikuojantis liūtas.

Norinčioms pristabdyti plaukų augimą

Ne visos trokšta itin greitai augančių plaukų. Jeigu mėgsti trumpus kirpimus ir nenori kas mėnesį lankytis plaukų salone, plaukus kirpk praėjus pilnačiai, iki pat delčios pabaigos. Plaukai augs lėčiau, kai per delčią mėnulis bus Avino, Dvynių, Liūto, Svarstyklių, Šaulio arba Vandenio ženkluose.

Norinčioms puresnių plaukų:

palankiausias metas kirpti – per pilnatį Liūto ženkle.

Kad plaukų dažai ilgiau neišbluktų:

kaip ir greitesniam plaukų augimui, taip ir ilgiau išliekančiam dažymui patartina rinktis jaunatį, o geriausių rezultatų pasiekiama, kai mėnulis yra Vandenio ženkle.

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Mano išsaugoti straipsniai