JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Pasidaryk pati: įvairios garbanų idėjos šventėms(VIDEO)

Pasidaryk pati: įvairios garbanų idėjos šventėms(VIDEO)

Kas gali būti šventiškiau už preciziškas garbanas? Tokią šukuoseną gali lengvai pasidaryti kiekviena, tereikia nuspręsti, kokių garbanų nori, ir šiek tiek pasitreniruoti.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Mes siūlome išsirinkti, kokių garbanų nori: didelių, o gal smulkių? Pūstų, o gal „šlapio“ efekto? Holivudinių, o gal netvarkingų? Kad ir kokių garbanų užsimanysi, apačioje tikrai rasi dėmesio vertą pamokėlę.

GARBANOS BE KARŠČIO

Nenori pažeisti plaukų juos formuodama karštomis žnyplėmis? Plaukus galima sugarbanoti ir be karščio! Gali rinktis suktukus arba išbandyti neįprastą garbanojimo techniką su segtukais.

GARBANOS TIESINTUVU

Kas sakė, kad plaukų tiesintuvas – tik plaukams tiesinti?! Tereikia išmokti nesudėtingą plaukų sruogos apvertimą ir galėsi didžiuotis įspūdingomis garbanomis.

GARBANOS ŽNYPLĖMIS

Bene paprasčiausias garbanojimo būdas – sukti plaukus žnyplėmis. Galima rinktis didesnio skersmens žnyples didelėms bangoms arba mažesnes, kurios padės sukurti standžias mažas garbanėles.

Keletas patarimų norinčioms ilgai išliekančių garbanų:

-Jeigu garbanas formuoji karštomis žnyplėmis arba tiesintuvu, neskubėk jų paleisti, geriau dar šiltas suvyniok aplink pirštą ir prisek, o segtukus išimk garbanoms visiškai atvėsus. Taip suformuotos garbanos išlieka itin ilgai.

-Nepamiršk prieš garbanodama naudoti formavimo priemonių, kurios apsaugo plaukus nuo karščio.

-Garbanos ilgiau laikysis jeigu formuosi švarius plaukus, neapkrautus aliejais ir serumais.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook’e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Mano išsaugoti straipsniai