JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Veido kontūravimas: kaip vizualiai susiaurinti veidą ir nosį?

Veido kontūravimas: kaip vizualiai susiaurinti veidą ir nosį?

Dažna mergina galvoja, jog darantis makiažą užtenką veidą gerai padengti pudra, o tada jau galima eiti prie akių ir lūpų ryškinimo. Tačiau iš tiesų kartais pamirštama, kokį pastebimą efektą sukuria vos truputis bronzanto ir šviesą atspindinčios priemonės, brūkštelėtos „teisingose“ vietose.

Grožio blogerės išPirmoji Kembridžo hercogienės meilė stebina panašumu į princą Williamą(FOTO)
Ką tavo dažniausiai naudojama nagų lako spalva pasako apie tave?
Netikėtas atradimas apie žvaigždžių figūras ir dietas(FOTO)


Keletas gudrybių, naudingų kontūruojant veidą:

1. Patepus šiek tiek highlighter’io ant viršutinės skruostikaulių dalies, nosies tiltelio, akių kampučiuose, žemiau antakių linijos ir virš viršutinio lūpų linkio, akimirksniu išryškinsite savo bruožus ir suteiksite veidui sveiko švytėjimo. Tokios priemonės „pagauna“ šviesos daleles ir jas atspindi, todėl jų dėka turėtumėte nuostabiai atrodyti blyksčių apšviestose nuotraukose.

2. Tuo tarpu bronzatai skirti suteikti veidui daugiau ryškumo ir dimensijos. Bronzatą patartume tepti naudojant specialų įstrižai kirptą kontūravimo šepetėlį, arba apvalų šepetėlį veidui. Geriausia jį naudoti ryškinant sritį tiesiai po skruostikauliais. Taip pat galite brūkštelėti ir per smilkinius ir kaktos viršų, kad išgautumėte saulės nubučiuotos odos efektą. Dar vienas labai svarbus dalykas – pasirinkti tinkamą sau spalvą. Patartina rinktis vos 2-3 tonais tamsesnį atspalvį nei jūsų oda.

3. Pagrindinis kontūravimo principas – šviesi spalva bruožus optiškai „iškelia“, o tamsi „įtraukia“. Taigi vietas, kurias norite paslėpti arba susiaurinti, tepkite bronzantu, o highligter’iu tas, į kurias norite atkreipti dėmesį.

O toms, kurioms ir paskaičius kontūravimas sudėtingai atrodo, verta pažiūrėti makiažo meistro Povilo Staniulionio pamokėlę apie optinį veido formavimą.

Mano išsaugoti straipsniai