JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Koks sportas padės sudeginti daugiausiai kalorijų?

Koks sportas padės sudeginti daugiausiai kalorijų?

Geras oras – puiki galimybė pradėti sportuoti gryname ore. Išsirink mėgstamą veiklą ir pamatysi, kaip jau visai netrukus galėsi džiaugtis kur kas dailesne figūra!

Važinėjimas riedučiais
Sudeginsi 500-600 kalorijų per valandą

Aktyviai dirba vidiniai ir išoriniai šlaunų raumenys. O pusiausvyros išlaikymui įdarbinami smulkieji raumenys, atsakingi už raumenų korseto formavimą. Važinėjimas riedučiais – labai emocionalus sportas, todėl jis ypač tinka toms, kurios mėgsta laiką leisti su draugais.

Pradžioje padaryk apšilimą: 5 minutes pasivažinėk lėtai, 5 minutes judėk vidutiniu greičiu. Po to porą minučių prasilėk maksimaliu greičiu, tada vėl sugrįžk prie tolygaus vidutinio greičio. Pajutusi nuovargį, pailsėk. Idealiausias variantas: kaitaliojant greičius, važinėtis 45–60 minučių.

Dviračiai
Sudeginsi 600-900 kalorijų per valandą

Palaiko viršutinės ir apatinės pečių juostos raumenų tonusą. Dviračių treniruotės stiprina širdies ir kraujagyslių bei kvėpavimo sistemas, gerina kraujo apytaką, stiprina ištvermę, padeda išsikrauti emociškai.

Išvyką dviračiu pradėk nuo pusvalandinio važiavimo vidutiniu tempu. Labai svarbu išlaikyti tolygų kvėpavimą, o tai reiškia, kad važiuodama turi sugebėti lengvai palaikyti pokalbį. Po kurio laiko, sustiprėjus organizmui, įpusėjus treniruotei, krūvį galėsi padidinti. Treniruotės laiką palaipsniui ilgink iki 1–1,5 valandos.

Badmintonas
Sudeginsi 400-500 kalorijų per valandą

Šis žaidimas padės puikiai praleisti laiką, suteiks energijos ir pakels nuotaiką. Badmintonas puikiai vysto judesių koordinaciją, reakciją ir judrumą, stiprina širdies kraujagyslių sistemą, rankų, pečių, nugaros ir kojų raumenis.

Apšilimas prieš pradedant žaisti badmintonu, nebūtinas, pakaks atlikti kelis rankų judesius ratu. Badmintonas – sporto šaka, praktiškai tinkanti visiems ir neturinti jokių šalutinių poveikių.

Tinklinis
Sudeginsi 500-600 kalorijų per valandą

Tai labai azartiškas sportas, kai dirba praktiškai visos raumenų grupės: nugaros, krūtinės, rankų, preso, kojų, sėdmenų. Vystosi judesių koordinacija. Jeigu žaidimas vyksta aikštelėje per tinklą – krūvis padidėja, nes tenka daug judėti, bėgioti. Nepamiršk teisingai sudėti rankų riešus (ilgi nagai gali tapti nemenku trukdžiu). Tinklinį žaidžiant lauke, svarbu pasirinkti lygią vietą, kad nesukluptum ir nesusižeistum.

Plaukimas
Sudeginsi 600-800 kalorijų per valandą

Ežerų sezonas netrukus atsidarys, o kalorijos plaukiojant dega tiesiog žaibiškai! Jei poilsiausi su draugais, susigalvokite įvairiausių žaidimų vandenį: žaiskite gaudynes, tinklinį ir t.t. Be to, plaukimas išjudina praktiškai visus kūno raumenis, o ypatingai dirba viršutinės kūno dalies raumenukai. Tavo laikysenai tai tikrai į naudą!

Mano išsaugoti straipsniai