JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Uždrausta lieknėjimo manija sugrįžo nauju pavidalu

Uždrausta lieknėjimo manija sugrįžo nauju pavidalu

Prieš maždaug metus Vakarų merginos kraustėsi iš proto ir laikėsi drastiškiausių dietų tam, kad įgytų skandalingai pagarsėjusį tarpą tarp šlaunų. Nuo podiumų, kuriuo žygiuoja itin liesos manekenės, nužengusi lieknėjimo mada tapo greitai uždrausta tokiuose socialiniuose tinkluose kaip „Instagram“ ar „Tumblr“, norint apsaugoti jaunas merginas nuo valgymo sutrikimų.

Tačiau net ir uždraudus skelbti ar dalinti šios lieknėjimo mados motyvacijoms internete, ji niekur neišnyko ir vis dar turi milijonus pasekėjų, kurios pasiryžusios dėl išsvajotojo tarpo tarp šlaunų padaryti bet ką. Ypač, jei genetiškai šio tarpo tiesiog nelemta turėti.

Savaitės skaitomiausi straipsniai:

Vilniaus turtuolių atžala: nėštumas 15-os nesustabdė nuo „tūsų“(INTERVIU)
51 kg atsikračiusi Rita: jaučiausi lyg ne šio pasaulio gyventoja(INTERVIU)
Kaip atgaivinti pažeistus plaukus ir paskatinti jų augimą? Pataria specialistė

Kalifornijoje, JAV esanti plastinės chirurgijos klinika „Marina Plastic Surgery“ siūlo specialią procedūrą „Cool Sculpting“, kurios metus užšaldomi riebalai ir taip sukuriamas tarpas tarp šlaunų. Ši procedūra tapo itin populiari tarp tų, kurių kaulų struktūra neleidžia turėti tarpo tarp šlaunų, kad ir kaip intensyviai jie treniruotųsi ar laikytųsi dietos.

Net 86% procentai išbandžiusių šią procedūrą teigė, kad pastebėjo žymius pokyčius šlaunyse. Sunku patikėti, kad merginos ryžtasi drastiškoms procedūroms vien tam, kad atitiktų lieknumo standartus, nors genetiškai tokių formų ir nelemta turėti. Nejaugi pyktum ant savo pėdų, jei jų dydis – 40, o ne 37? Tikriausiai, kad ne, juk pėdų nesumažinsi, todėl dėl dydžio ir nesirūpiname. O štai kažkodėl šlaunis merginos pasiryžusios net užsišaldyti, kad tik būtų lieknesnės…


Mano išsaugoti straipsniai