JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Plaukus augina žaibiškai - tik 1 kartas per savaitę

Plaukus augina žaibiškai – tik 1 kartas per savaitę, o po mėnesio rezultatas priblokš! (FOTO)

Ruduo – pats nemėgstamiausias sezonas mūsų plaukams. Šaltėjantys orai plauką verčia skilinėti, trupėti, o kur dar didėjantis sausumas bei žvilgesio praradimas. Svarbu plauką ne tik drėkinti, maitinti, bet ir paskatinti jį augti.

Tai svarbi užduotis, verta išmanymo. Daugelis merginų skundžiasi lėtai augančiais plaukais, nors išbandyta daugybė plaukų augimą skatinančių šampūnų bei įvairiausių serumų. Ne visuomet rezultato efektyvumas priklauso nuo priemonės brangumo. Priešingai, pagrindinis kaukės komponentas, kuris sustiprino ir pailgino daugelio ilgaplaukių plaukus, parduotuvėse ar vaistinėje kainuoja vos keletą eurų. Neseniai sužinojome, jog linų sėmenų aliejus yra tikras stebuklas!

Apie jį teigiamos kalbos sklinda jau seniai. Tai ir plaukų struktūrą atstatanti, ir glotnumo suteikianti grožio priemonė, kuri puikiai gali būti naudojama prižiūrint ne vien plaukus, bet ir odą, nagus bei stiprinant visą organizmą. Vis dėlto šį kartą linų sėmenų aliejaus naudą akcentuokime būtent plaukams.

Į linų sėmenų aliejaus sudėtį įeina daugybę plaukų sveikatą gerinančių vitaminų bei mineralų, todėl šio aliejaus naudojimas nepamainomas, kai kalbame apie dažymo ar cheminių medžiagų nualintus plaukus. Aliejuje esantis vitaminas E atkuria plaukų struktūrą, stiprina plaukus iš vidaus ir gerina jų augimą. Labiausiai žaibišką plaukų augimą lemia plaukų kaukėje esančios omega-3 rūgštys, kurios maitina plauko folikulą, todėl plaukas greičiau auga, o išaugęs būna tvirtas bei žvilgus. Vitaminas E bei omega -3 rūgštys yra nepamainomos medžiagos, kuomet kalbame apie tvirtėjančius ir greitai augančius plaukus.

Linų sėmenų aliejus
Linų sėmenų aliejus
Shutterstock

Džiugina ir tai, jog linų sėmenų aliejaus galime lengvai nusipirkti, o jo kaina nėra tokia didžiulė, kaip profesionalių, tačiau brangių kosmetikos priemonių. Pagalvok, kaip teigiamai plauką veiks ne cheminiu būdu sumaišyta kaukė, o natūrali ir gyvybingumą greitai atstatanti kaukė namų sąlygomis! Šiandien pat įsigyk linų sėmenų aliejų ir šią kaukę pasigamink vieną kartą per savaitę. Jei atvejis kritiškesnis ir trokšti greičiau atsiauginti plaukus, ją galima naudoti ir du kartus per savaitę. Po mėnesio išvystas rezultatas nustebins – pastebėsi ne tik kur kas ilgesnius, bet ir stipresnius bei labiau spindinčius plaukus. It nuo žurnalo viršelio! Viskas, ko tau prireiks, yra tik šiek tiek laiko.

Kaukės gamybai reikės:

1. Trijų šaukštų linų sėmenų aliejaus

2. Dviejų arbatinių šaukštelių medaus

Sumaišyk masę ir užtepk ja plaukus, nepamiršdama įmasažuoti į plaukų šaknis. Uždenk plaukus rankšluosiu ar polietilenine plėvele – tai apsaugos plaukus nuo aplinkos poveikio ir leis linų sėmenų aliejui įsigerti bei atlikti savo teigiamą efektą.

Jei nestingi laiko, palaikyk šią plaukų kaukę valandą ar dvi – linų sėmėnų aliejus per tą laiką spės įsigerti, o plaukas bus prisotintas naudingų medžiagų.

Nepamiršk – vos vienas kartas per savaitė! Po mėnesio mums padėkosi.

Mano išsaugoti straipsniai