JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Makiažo gudrybės

Makiažo gudrybės, reikalingos kiekvienai

Sunkiai surasime merginą, kuri nenaudoja nė vienos makiažo priemonės. Tačiau ir tos, kurios naudoja, dažnai pristinga laiko tinkamai paryškinti vieną ar kitą veido bruožą. O ar žinojai, kad vos keli vietoje atlikti štrichai gali suteikti veidui gaivumo?

1. Jeigu mėgsti ryškinti antakius, neužmiršk juos ne tik patamsinti, bet ir pašviesinti odą esančią aplink antakį. Gali naudoti šviesius akių šešėlius arba specialią priemonę – iliuminatorių. Ši gudrybė sukurs tobulai suformuotų antakių ir pakeltų akių vokų iliuziją.

2. Norėdama vizualiai padidinti lūpas naudoji lūpų blizgį? Taip, jis suteikia efektą, bet ant lūpų blizgis išlieka itin trumpai. Todėl jei nori ilgiau išsilaikančio efekto, prieš dažydama lūpas blizgiu patepk lūpų vidurį šviesiais blizgiais šešėliais, o jie tikrai išsilaikys ilgiau nei blizgis.

3. Mėgsti akių kontūro pieštuką? O kokią spalvą naudoji? Jei esi ištikima juodai, patariame ją pakeisti į tamsiai mėlyną. Kodėl? Mėlyna spalva pabrėžia akių obuolio baltumą, todėl akys atrodo gyvesnės, o veidas – žvalesnis. Taip pat išvengsi per ryškaus kontrasto ir makiažas atrodys natūraliau.

4. Kuri gi nenori ryškių blakstienų?! Jeigu tavo blakstienos itin plonos, prieš dažydama padenk jas biria pudra, procedūrą gali pakartoti ir prieš tepdama antrąjį blakstienų tušo sluoksnį. Gali biria pudra padengti ne tik blakstienas, bet ir visą voką, taip akių šešėliai nenubyrės į voko raukšleles.

5. Nori, kad lūpų dažai ilgiau išsilaikytų ant lūpų? Išdžiūvus dažams naudok skaistalus, juos ant lūpų atsargiai tepk makiažo kempinėle. Taip lūpų dažai išliks ilgiau, spalva bus ryškesnė, o lūpos neišsausės skirtingai nei naudojant birią ar kompaktinę pudrą.

6. Niekaip neišeina nubrėžti taisyklingos linijos skystu akių kontūru? Pabandyk vietoj linijos dėlioti taškelius palei akies voko kraštelį, o vėliau sujunk juos šepetėliu. Šį triuką lengviau atlikti naudojant ne skystą akių kontūrą, o minkštą akių kontūro pieštuką.

Mano išsaugoti straipsniai