JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Grožio manija: drastiškiausios lieknėjimo mados

Grožio manija: drastiškiausios lieknėjimo mados, kurias uždraudė

Visos merginos nori būti sveikos ir gražios. Tačiau kartais noras pagerinti išvaizdą peržengia visas ribas…

Pastaruoju metu pasaulyje vyrauja ne tik aprangos, bet ir lieknėjimo mados: vieną sezoną madinga turėti ryškų pilvo presą, kitą – itin lieknas rankas, o vėliau – didžiulį tarpą tarp šlaunų. Skamba kaip beprotybė? Kviečiame apžvelgti, kokios drastiškos lieknėjimo mados vyravo praėjusiais metais, tačiau socialiniai tinklai nebeleidžia su jomis susijusių žinučių, nuotraukų ar vaizdo klipų dalintis, bandant apsaugoti jaunimą nuo valgymo sutrikimų.

Nauja lieknėjimo beprotybė: ekstremalus tarpas tarp šlaunų

Plastikos chirurgai dažnai gauna labai konkrečių užsakymų: klientės nori užpakalio kaip Jennifer Lopes, nosies kaip Kate Middleton, lūpų kaip Angelinos Jolie… Tačiau naujausias mados klyksmas stebina ir visko mačiusius. Visos save gerbiančios tendencijų sekėjos kankinasi dėl… tarpo tarp šlaunų!

Fotolia.com nuotrauka

Kuo lieknesnė, tuo gražesnė? Uždrausta internetinė lieknėjimo manija sugrįžo

Garsioji britų manekenė Kate Moss yra pasakiusi: „Nothing tastes better than skinny feels.“ Podiumų karalienė norėjo pasakyti, kad net ir skaniausias maistas nevertas gražios figūros praradimo.

Už šią frazę dietologai ir mitybos specialistai keiksnoja Kate iki šiol. Tačiau yra ir tokių, kurie visa širdimi su manekene sutinka ir mano, kad tik itin lieknas žmogus yra gražus. Kaulėtų manekenių nuotraukos ir visuotinis spaudimas lieknėti persikėlė į internetą. To pasėkmė – prieš mėnesį „Instagram“ uždraudė naudoti tag’ą „thinspo“, kuris reiškia motyvaciją lieknėti.

Instagram.com nuotrauka

Milijonus sekėjų turinti mergina pradėjo „užpakalio madą“

Kaip išgarsėti internete? Šio klausimo vertėtų paklausti Jen Selter, merginos, savo „Instagram“ paskyroje turinčios daugiau nei 1,5 milijono sekėjų.

Kodėl tiek daug žmonių ja domisi? Priežastis paprasta, tai – jos užpakalis. Būtent dėl daugybės sportiškos jos figūros ir itin riesto užpakalio nuotraukų Jen tapo tokia populiari. Mergina tapo tikra sportiško gyvenimo būdo įkvepėja: daugybė merginų trokšta turėti tokį kūną kaip Jen, todėl klauso jos patarimų, vykdo „pritūpimų išbandymus“ ir siekia vieną dieną puikuotis įspūdinga figūra. Jen įkvėpė ir naują internetinę lieknėjimo madą „Squatspo“, kurios pasekėjos eina iš proto dėl itin riesto, pritūpimais suformuoto užpakalio.

Grožio kaina: plinta nauja „Instagram“ manija „Bikinio tiltas“

Praėjusiais metais internetiniai blogai ir „Instagram“ mirgėjo nuo nuotraukų su merginų demonstruojamu tarpu tarp šlaunų.

„Thigh gap“ tapo lieknėjimo mada, merginos stengėsi bet kokia kaina įgyti išsvajotąjį tarpą, gerai nesuvokiant, kad ne kiekviena mergina gali turėti būtent tokios formos kojas, nes tarpą tarp šlaunų lemia dubens kaulo struktūra.

Mano išsaugoti straipsniai