JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Plinta antakių garbinimo mada(FOTO)

Plinta antakių garbinimo mada(FOTO)

Įspūdingų antakių savininkės manekenė Cara Delevingne ir aktorė Lily Collins sulaukė rimtų konkurenčių: paprastos merginos, kurias gamta apdovanojo vešliais antakiais, vos ne per naktį tampa žvaigždėmis!

Blog’ų platformoje „Tumblr“, kur milijonai jaunų žmonių praleidžia valandų valandas ieškodami širdžiai mielų paveikslėlių, sparčiai plinta nauja antakių garbinimo mada, kurios dėka išpopuliarėja kartais visaip tokio žinomumo netrokštančios merginos.

antakiai tampa tikro garbinimo objektu: nuotraukos, kuriose aiškiai matyti vešlūs antakiai, sulaukia šimtų tūkstančių „like“, o jų savininkės sulaukia įvairiausių žinučių, teigiančių, jog jų antakiai įkvėpė sekėjas ir savuosius atsiauginti

„Kartą vienas žmogus man pasakė, kad mano antakiai – 8-asis pasaulio stebuklas. Tai – beprotybė“, – pasakojo viena iš „Tumblr“ antakių sensacijų Molly Matalon. Jos antakiams sukurtas atskiras fanų klubas!

„Kartais matau, kad visiškai man nepažįstami žmonės reblogina mano nuotraukas komentuodami, kad svajoja apie tokius antakius kaip mano“, – apie antakių gerbėjus pasakojo Molly.

Kita „Tumblr“ vartotoja Sara Shattuck atskleidė, kad iš arti nufotografuotas jos antakis sulaukė 127000 pasidalinimų! „Kiekvieną kartą, kai kas nors reblogina mano nuotrauką, pažymi ją tag’ais „antakių pavydas“ arba „siekiamybė“, – pasakojo Sarah. „Antakiai tapo grožio garantu, „Tumblr“ galioja taisyklė: jei tavo antakiai – vešlūs, esi patrauklus“.

O kodėl merginos tiesiog kraustosi iš proto dėl vešlių antakių? Vešlių antakių savininkė blogerė Nathalie Blair pastebi, kad „Tumblr“ vartotojams preciziškai prižiūrėti antakiai prilygsta meno kūriniams. „Labai sudėtinga palaikyti tobulą antakių formą. Tai, manau, ir yra priežastis, kodėl žmonės taip garbina ryškių antakių turėtojas. Sekėjai žavisi merginų pastangomis prižiūrint antakius“, – pasakojo blogerė.

Tačiau ši mada labai teigiamai veikia tuos, kurie paauglystėje dėl ryškių antakių sulaukia neigiamų komentarų mokykloje. Vos atsidarę „Tumblr“ jie pamato, kad vešlūs jų antakiai – grožio standartas ir siekiamybė!

Kaip manot, atkeliaus ši mada į Lietuvą?

Mano išsaugoti straipsniai