JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Pagrindiniai veido priežiūros ritualai

Pagrindiniai veido priežiūros ritualai, kurių laikosi turinčios gražią odą

Vėl ir vėl turime iš naujo prisiminti, kaip prižiūrėti veido odą, kai apninka išsausėjimai, pleiskanojimai, diskomfortiškas odos traukimas ir kiti netinkami prižiūrimos odos palydovai. Apsisaugok nuo jų ir palepink savo odą kasdieniais ritualais. Atsikėlusi penkiomis minutėmis anksčiau, dėkinga sau būsi visą dieną! Nė nepajusi, kaip po dviejų savaičių jie taps tokiu pat įpročiu, kaip išsivalyti dantis.

1. Prausimas

Tai būtiniausias ir pats svarbiausias odos priežiūros žingsnis. Net jei neskiri laiko jai lepinti, bent ryte švelniai nuplauk su prausikliu, o vakare makiažo likučius pašalink valikliu, skirtu tavo tipo odai.

Taip ne tik nuvalysi, bet ir atgaivinsi odą, ji atrodys šviežia ir spindės, be to, atkimši poras. Tiesa, rinkis tavo odai tinkamiausią priemonę: aliejų, pienelį, muilą ar putas. Nepamiršk ir kaklo bei dekoltė srities, jos taip pat kenčia nuo nepalankių klimato sąlygų.

2. Tonizavimas

Kai ryte ar vakare nuvalysi odą, pasirūpink jos spindesiu. Tam puikiai tiks veido tonikas – jis odą atgaivins ir suteiks lengvumo pojūtį, be to, pašalins užsilikusius nešvarumus. Oda bus pasiruošusi ir geriau pasiims veikliąsias veido kremo ar fluido medžiagas. Rezultatai bus kelis kartus labiau pastebimi!

3. Šveitimas

Vieną ar du kartus per savaitę, o, jei visai neturi laiko, tai bent savaitgaliais masažuok odą su šveitikliu – jis pašalins negyvas odos ląsteles ir paskatins mikrocirkuliaciją. Lengvai nušveista oda tampa švelni ir lygi. Kad būtų veiksmingiau, po šveitimo užsitepk veido kaukę.

4. Maitinimas

Būtiniausia veido odos priežiūros priemonė – kremas. Žiemą jį visada turėk su savimi, nes odai maitinimo kartą per dieną gali ir neužtekti. Maitinamasis kremas apsaugos odą nuo šalčio, žalingo aplinkos poveikio, išsausėjimo, ją pamaitins, stiprins epidermio sluoksnį.

Maitink odą ryte prieš makiažą ir vakare, kai jį nusivalysi. Svarbu tinkamai pasirinkti veido kremą pagal odos tipą. Stenkis naudoti tos pačios kosmetikos linijos odos priežiūros priemones – poveikis bus labiau pastebimas.

5. Kaukės poveikis

Jau užsiminėme, kad veido kaukės padeda greitai pajusti teigiamus rezultatus. Naudodama tinkamą kaukę 2–3 kartus per savaitę, komfortu ir odos spindesiu džiaugsiesi žymiai ilgiau. Beje, yra viena paslaptis. Kartą per savaitę užsitepk kaukę gulėdama šiltoje vonioje. Garai atvers veido poras, tad oda geriau įsisavins veikliuosius kaukės komponentus.

6. Paakių priežiūra

Gali atrodyti, kad paakių priežiūra turėtų rūpintis tik vyresnės moterys, bet neskubėk daryti išvadų ir pirmiausia įvertink savuosius – jeigu jie patamsėję, patinę ar išsausėję, vadinasi, pats laikas pradėti rūpintis šia užmiršta zona.

Norėdama apsaugoti paakių sritį, išbandyk drėkinamuosius paakių kremus – jų užtenka ilgą laiką, o rezultatas matyti vos keliskart panaudojus. Kad sumažėtų patamsėjimai po akimis, kremą įmasažuok stimuliuodama paakių sritį. Skirk tam bent 5 minutes.

Mano išsaugoti straipsniai