JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Esi pilkaakė? Neįsivaizduoji

Esi pilkaakė? Neįsivaizduoji, kokią gamtos dovaną turi

Manai, jog pilka akių spalva retai kada sutinkama? Apsidairyk aplinkui – daugybė mūsų šalies gyventojų turi mįslingas pilkas akis. Jos ne tik keri paslaptingumu, bet ir yra tikra gamtos dovana. Jei esi pilkaakė, pasižymi būtent tuo:

Tai išmintimi pasižymintys žmonės. Pilkaakiai nuo seno buvo laikomi išmintimi pasižyminčiais ir gudriais asmenimis, kurie greitai orientuojasi erdvėje, yra gabūs, mokūs ir inovatyvūs. Statistiškai pilkaakių pasaulyje ne tiek jau daug, lyginant su mėlynakiais ar rudaakiais. Na, juk visi tokie gudrūs būti negali…

Tai karjeros aukštumų siekiantys asmenys. Pilkaakiai dažniausiai nesėdi sudėję rankų ir kantriai siekia savo tikslų, ne veltui jų gretose tiek daug įkvėpiančių pavyzdžių. Aktorės Jennifer Lawrence, Emma Stone, Scarlett Johansson, modelis Adriana Lima – garsiausios pasaulio pilkaakės. Ko gero, niekas negalėtų nuginčyti, jog talento bei užsibrėžimo šioms damoms gamta nepagailėjo.

Tai daugiau duodantys nei imantys žmonės. Pilkų akių savininkai išsiskiria tuo, jog dėl žmonių gali padaryti viską, todėl neretai aukojasi, pamiršdami save. Tai atlapaširdžiai žmonės, kurie be šios savybės pasižymi atvirumu ir paprastumu. Toli gražu nėra paslaptingi atskalūnai.

Pilkaakiai dievina meną, madą bei stilių. Kadangi tai neretai esti meniškos prigimties žmonės, nenuostabu, jog jiems patinka viskas, kas susiję su estetika, grožiu, stiliumi. Pilkų akių savininkai neretai renkasi meninės krypties mokslus ir atranda save meno ar mados sferoje.

Pilkaakiams žmonės tinkama bet kokia plaukų ar drabužių spalva. Jie laimingi, jog gali derinti kokias tik trokšta spalvas, mat pilka spalva – ne itin įnoringa. Tad drabužių ar šukuosenos spalvų pasirinkimas jiems nėra sunkus darbas.

Tai kiekvienam savo jausmų nedemonstruojantys žmonės. Taip jie apsisaugo nuo bereikšmių klausimų apie jausmus, pojūčius bei vidinį pasaulį. Nors yra ganėtinai atviri, gali šnekėtis įvairiausiomis temomis, vis dėlto savo jausmų jie bet kam neišreiškia, tik savo artimiausiems žmonėms.

Tai ramūs, bet užtikrintai veikiantys žmonės. Neretai pilkų akių savininkai laikomi ramesniais, pernelyg nereiškiančiais emocijų ir vengiančiais konfliktų žmonėmis. Vis dėlto pilkų akių savininkai dažniausiai tikri nepalaužiamieji – jei tyliai, ramiai sieks savo tikslo ir galiausiai džiūgaus jį pasiekę.

Pilkų akių žmonės žavūs. Nors pilka spalva neretai dažnam asocijuojasi su niūruma, liūdesiu, nostalgija, pilkas akis turintys žmonės daugeliui be galo žavingi. Ši spalva gana egzotiška ir ne itin didelė dalis gali pasigirti pilkomis akimis, todėl pilkaakiai keri daugelį.

Tai stiprią aurą turintys žmonės. Tai reiškia, jog kad ir kokie sunkumai juos užkluptų, jie bus pasirengę juos įveikti. Galima drąsiai teigti, jog pilkaakius per gyvenimą lydi sėkmė, o gal jie patys lydi sėkmę. Kaip bebūtų, tokią motyvaciją bei valią turinčių žmonių likimas kitoks nebus.

Mano išsaugoti straipsniai