JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Esi garbanėlė? 10 priežasčių kodėl reikėtų tuo didžiuotis

Esi garbanėlė? 10 priežasčių kodėl reikėtų tuo didžiuotis

Garbanotus plaukus turinčios merginos bei moterys nuo seno buvo tituluojamos gražuolėmis. Nors pasaulyje tiktų, natūralių garbanių ne tiek jau daug, mūsų šalies gatvėse galima pastebėti nemažai garbanotų plaukų savininkių. Kuo jos ypatingos?

1. Daugelis svajoja apie tavo plaukus. Garbanos – daugelio tiesiaplaukių merginų svajonė. Kaip manai, kodėl toks populiarus yra plaukų garbanojimo aparatas, o prieš didžiausias šventes merginos šukuosenų meistrių prašo lengvai krintančių garbanų? Džiaukis, tau gamta suteikė natūralų grožį, kuriuo turėtum didžiuotis.

2. Garbanoti plaukai labai lankstūs. Turime omenyje didelę šukuosenų variaciją. Garbanės kuo puikiausiai atrodys ir su arklio uodegėle, ir su bet kokio tipo kuoduku. O priekines sruogas susegusios gale atrodys tarsi princesės – tokioms šalia bereikia princo ir karietos! Tiesa, garbanoti plaukai, akivaizdu, yra daug nepaklusnesni, tačiau išsirinkus tinkamas plaukų formavimo priemones šios problemos galima išvengti.

3. Tu išsiskiri iš minios. Garbanės, priešingai nei tiesiaplaukės, visuomet labiau išsiskiria iš minios, todėl joms nereikia stengtis renkantis labiau pastebimą makiažą ar drabužius. Garbanėms pakanka kuklaus, vos bruožus paryškinančio makiažo, kuris pabrėš jų natūralų grožį. Be to, garbanės turi kur kas didesnę galimybę būti pastebėtos modelių agentūrų!

4. Visuomet atrodai puošnesė. Nesvarbu, kur keliautum – į mokyklą, universitetą, darbą ar vakarelį, visuomet atrodysi puošniausiai už visus. Garbanos suteikia vakarėlinį įvaizdį, tad tau nereikia įdėti daugybės pastangų norint atrodyti pastebimai.

5. Sutaupai laiko trinkdama plaukus. Ne paslaptis, jog garbanėlės gali kur kas rečiau plauti plaukus. Tam yra kelios priežastys – garbanoti plaukai yra kur kas tankesni, tad mažiau matomas plaukų riebalavimasis, o taip pat garbanių plaukai dažniausiai išskiria mažiau riebalų, todėl gali būti rečiau plaunami. Tikriausiai gailiesi merginų, kurios kiekvieną dieną privalo plauti plaukus, antraip negalės išeiti iš namų…

6. Prigludusių plaukų problema tau neaktuali. Net neįsivaizduoji, kokias pastangas deda tiesiaplaukės, jog pakeltų plaukus nuo šaknų… Blogiausia tai, jog dienai net nepraėjus šių plaukų savinininkės jau skundžiasi prigludusių plaukų šukuosena. Gali džiaugtis, jog tavęs nevargina ši aktuali daugeliui megrinų bėda.

7. Garbanėlės, kaip teigiama, labiau patinka priešingai lyčiai. Ne veltui įvairiose apklausose vaikinai įvardina, jog jų svajonių mergina – ne tiesiaplaukė, o garbanė arba banguotų plaukų savinininkė. Neslėpk gražiųjų garbanų, norėdama sutikti tą vienintelį!

8. Atrodai linksmesnė. Įrodyta, jog garbanės ne tik atrodo patrakliau, bet ir žaismingiau. Tai reiškia, jog iš pažiūros atrodai kur kas labiau atsipalaidavusi, komunikabili ir nestokojanti humoro jausmo.

9. Rečiau susiduri su plaukų galiukų skilinėjimu, šakojimusi. Įrodyta, jog garbanotų plaukų savininkės kur kas rečiau nei tiesiaplaukės susiduria su tokiomis problemomis kaip plaukų skilimas, šakojimasis, todėl rečiau lankosi pas kirpėją bei taip sutaupo.

10. Nesvarbu, kokia būtų tavo veido forma, ji tinka prie tavo šukuosenos. Garbanos optiškai veidą padaro švelnesniu, tad jei turi griežtą, kampuotą veido formą, turėdama garbanas aplinkiniams neleisi to pastebėti.

Mano išsaugoti straipsniai