JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Stipresni bei ilgesni vos per savaitę? Tai įmanoma pasitelkus šias nagų auginimo paslaptis

Stipresni bei ilgesni vos per savaitę? Tai įmanoma pasitelkus šias nagų auginimo paslaptis

Klysta tos, kurios mano, jog stiprūs bei sveiki nagai – gamtos dovana. Genetika čia iš tiesų atlieka svarbų vaidmenį, tačiau nagų priežiūra dar didesnį. Sužinok kelias svrabias nagų auginimo bei stiprinimo paslaptis!

Apelsinų sultys. Apelsinų sultys yra ta priemonė, kuri gali paskatinti nagų augimą. Jose esantis vitaminas C skatina kolageno gamybą ir rūpinasi nagų sveikata. Taip pat apelsinų sultyse yra folio rūgšties, kuri ne mažiau svarbi nagų augimui.

1. Pamerk nagus į šviežias apelsinų sultis mažiausiai dešimčiai minučių.

2. Nuskalauk juos šiltu vandeniu, nusausink ir užtepk drėkinamojo kremo.

3. Kartok šią procedūrą kartą per dieną tol, kol būsi patenkinta rezultatais.

Citrinų efektas. Citrinose esantis vitaminas C yra būtinas nagų augimui. Be to, jis padeda atsikratyti nagų geltonumo ir suteikia jiems gražų blizgesį. Vieną valgomąjį šaukštą citrinų sulčių sumaišyk su trim valgomaisiais šaukštais alyvuogių aliejaus. Šį mišinį šiek tiek pašildyk mikrobangų krosnelėje ir tada į jį dešimčiai minučių pamerk nagus. Kartok procedūrą kasdien. Taip pat gali citrinos skiltele penkias minutes trinti nagus, paskui juos nuplauk šiltu vandeniu. Nusausink ir užtepk drėkinamuoju kremu. Kartok procedūrą kasdien. Netrink nagų citrina tuo atveju, jeigu turi įpjovimų ar kitų pažeidimų, nes gali graužti.

Tinkama mityba. Nagų meistrai patvirtina, jog norint turėti tvirtus ir ilgus nagus reikia maitintis taip, kad jiems netrūktų būtiniausių medžiagų. Geriausias nagų draugas – avokadas. Jame esančios medžiagos stiprina nagus, neleidžia jiems sluoksniuotis ir skilinėti. Taip pat labai svarbu valgyti maistą, kurio sudėtyje yra biotino, dar kitaip vadinimo vitaminu H, kuris skatina nagų bei plaukų augimą. Jo gausu kiaušiniuose, piene, riešutuose ir morkose.

Drėkink ir masažuok. Sveikos nagų odelės – sveiki ir nagai. Norint užtikrinti sveiką jų būklę, tepk rankas kremu kaskart jas nusipraususi, o kas vakarą įmasažuok į kiekvieno nago odelę po lašelį alyvuogių aliejaus.

Saugok nagus. Atprask nagais krapštyti prie paviršių prilipusius trupinius, plauk indus tik su pirštinėmis ir paprasčiausiai saugok nagus nuo bet kokių pavojų, nes kartą nulūžęs nagas ataugs silpnesnis. Taip pat saugok nagus nuo šalčio, jei lauke vėsu – nepasididžiuok užsimauti pirštinių. Beje, vasarą, kai šilta, nagai auga greičiau!

Nagų stipriklis. Kosmetikos parduotuvėse ir vaistinėse gali įsigyti specialaus nagus stiprinančio lako, kurį reikės tepti kasdien arba kas antrą dieną (skaityk instrukciją etiketėje). Nors stiprikliai tikrai akivaizdžiai pagerina nagų būklę, jų veikimas – trumpalaikis, nagai susilpnėja vos nustojus stipriklį naudoti.

Mano išsaugoti straipsniai