JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
3 naminės plaukų kaukės

3 naminės plaukų kaukės, kurios skatina žaibišką plaukų augimą

Jei iki rudens nespėjai užsiauginti ilgų plaukų, iki pavasario turi marias laiko pasipuošti dailiais, ilgais plaukais. Tereikia keletos gudrybių! Pasinaudok šiais naminių plaukų kaukių receptais.

Obuolių sidro acto kaukė

Obuolių sidro actas
Obuolių sidro actas
Shutterstock

Obuolių sidro actas tinkama priemonė ne tik išsivalyti organizmą, bet ir plaukus padaryti ilgesnius bei puresnius. Pasinaudok šiuo kaukės receptu:

1/4 puodelio obuolių sidro acto

1 citrinos sultys

1 arbatinis šaukštelis medaus

Jeigu tavo plaukai ilgi, ingredientų reikės dvigubai daugiau. Sumaišyk visus ingredientus plakimo šluotele. Plak, kol gausis vientisa masė. Užtepk kaukę tolygiai ant drėgnų plaukų. Jeigu plaukai ilgi, surišk juos. Tada užsidėk dušo kepuraitę ir rankšluostį, palik kaukę 30 minučių. Paskui kaukę išplauk šampūnu su kondicionieriumi. Jeigu nori gerų rezultatų, palepink savo plaukus tokia kauke kartą per savaitę.

Garstyčių kaukė

Garstyčios dėl savo ypatingos sudėties greičiausiai suaktyvina galvos kraujotaką, todėl plaukai kur kas greičiau auga. Be to, garstyčios taip nedirgina galvos odos, kaip daugelio grožio maniakių pamėgtas pipiras, todėl yra pati saugiausia priemonė atsiauginti plaukus.

Garstyčios
Garstyčios
Shutterstock nuotr.

Ko prireiks garstyčių kaukei?

  • Dviejų šaukštų garstyčių miltelių

  • Trijų šaukštų cukraus (cukrus padidina garstyčių poveikį, tačiau su kiekiu neverta persistengti. Jei didinate cukraus kiekį, didinkite ir garstyčių miltelių kiekį)

  • Vieno šaukšto alyvuogių aliejaus

  • Vieno šaukšto ricinos aliejaus

  • Kelių lašų mėgstamo eterinio aliejaus (nebūtina)

Ištirpink garstyčių miltelius su karštu vandeniu. Tuomet į dubenėlį paeilui sudėk visus kaukės komponentus. Viską sumaišyk ir gautą masę tepk per skyrimą ant galvos odos, švelniai įmasažuok. Didesnį dėmesį skirk šaknims.

Jei kaukę dedi pirmą kartą, gali pajusti ganėtinai nemalonų pojūtį – graužimą, niežėjimą, tirpimą, tačiau pirmą kartą užsidėjus kaukę patartina ją ant galvos odos išlaikyti bent 15 minučių.

Vėlesniais kartais kaukę galima palaikyti ir ilgeliau – pusvalandį arba 40 minučių.

Rozmarinų aliejaus kaukė

Rozmarinų aliejus, be kita ko, ilgus šimtmečius buvo naudojamas kaip plaukų augimą stimuliuojantis priemonė. Jis plečia kraujagysles, tad stimuliuoja naujų plaukų augimą. Galvos odą pamasažuoti rozmarinų aliejumi gali tiesiog įlašinusi kelis lašelius šio aliejaus į savo šampūną arba į bazinį aliejų, pavyzdžiui, alyvuogių arba kokosų. Įmasažuok į galvos odą.

Rozmarinų aliejus
Rozmarinų aliejus
Shutterstock nuotr.

Jei niekaip negali atsiauginti plaukų, ilgesnių nei iki pečių, nes jie lūžinėja, tau padės kiaušinių kaukė. Kiaušiniuose yra lecitino ir baltymo, kurie stiprina, maitina ir gydo plaukus. Be to, juose daug sieros, kuri padės išspręsti pleiskanų problemą.

Mano išsaugoti straipsniai