JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
5 negirdėti būdai grožio rutinoje panaudoti krakmolą

5 negirdėti būdai grožio rutinoje panaudoti krakmolą

Krakmolas – produktas, kurio virtuvėje turi kiekviena. Atradome keistų ir neįprastų būdų, kaip panaudoti šį produktą grožio srityje. Ech, kad būtume žinojusios anksčiau!

Matinis lūpdažis. Transformuok seną, pabodusį lūpdažį į naują ir stileivų pamėgtą matinį lūpdažį. Padažyk lūpas įprastu lūpų dažu ir panardink pirštą į kukurūzų krakmolą. Švelniai pirštu patepk juo padažytas lūpas ir lūpomis suspausk masę. Matinis ir ilgai išliekantis efektas garantuotas!

Dezodorantas. Kukurūzų krakmolas – natūralus kompentas, tad jei trokšti išvengti chemijos, nusipraususi po dušu paprasčiausiai patepk krakmolu pažastis. Krakmolas ypatingai gerai sugeria prakaitą, todėl itin tiks toms, kurios skundžiasi padidėjusiu prakaitavimu. Jei trokšti gardesnio kvapo – sumaišyk krakmolą su kokosų aliejumi ir tuomet tepk pažastis.

Krakmolas
Krakmolas
Fotolia nuotr.

Matinis nagų lakas. Nulakuok nagus įprastu nagų laku keletu sluoksnių. Kol nagų lakas dar neišdžiuvo, paimk ploną šepetėlį ir pavilgyk jį kukurūzų krakmole. Ant dar neišdžiuvusio nagų lako užtepk kukurzų krakmolo. Šiek tiek patrink šepetėliu ir valio – matinių nagų efektas garantuotas.

Sausas šampūnas. Kukurūzų krakmolas – puiki priemonė, apsauganti nuo plaukų riebalavimosi. Jei esi šviesiaplaukė, paimki žiupsnelį kukurūzų krakmolo ir įtrink juos į plaukus. Jei turi tamsius plaukus, patrink kukurūzų krakmolą su kakava. Pamatysi, veikia geriau nei pirktiniai sausi šampūnai!

Veido prausimosi priemonė. Reta kuri priemonė taip intenstyviai, bet kartu švelniai nušveičia veido odą ir padaro ją aksomine. Sumaišyk kukurūzų krakmolą su mėgstamu aliejumi (riešutų, kokosų, abrikosų ir t.t.) ir vieną kartą per savaitę atlik veido šveitimą namuose. Patikėk – šis receptas tavo veido odą padarys aksomine!

Mano išsaugoti straipsniai