JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
3 Zodiako ženklai

3 Zodiako ženklai, kurie geba mylėti karščiausiai ir nuoširdžiausiai

Jei iškotume santykiams labiausiai atsidavusių ir mylinčių žmonių, tai be abejonės būtų vienas iš šių trijų Zodiako ženklų atstovų. Ieškok partnerio, gimusio po vienu iš Zodiako ženklų! O jei jau turi – saugok ir nepaleisk.

Vėžys. Iš visų 12 zodiako ženklų Vėžiams labiausiai reikia saugių, meilės kupinų santykių. Vėžiams svarbu namai, šeima, jie nebus laimingi be tvirtų emocinių ryšių. Vėžiai labai rūpestingi, jie globoja, puikiai rūpinais visais jiems brangiais žmonėmis. Būtent todėl atradus partnerį Vėžį daugelį žmonių pagaliau aplanko ramybė ir santarvė. To taip stinga daugelyje santykių…

Mergelės jautrios, kūrybingos, gerai jaučia kitų jausmus ir poreikius. Įprastai Mergelės labai palaikantys draugai, mylimieji, jos visada pasirengusios ištiesti pagalbos ranką ar petį išsiverkti. Geros širdies Mergelė bus nuostabus gyvenimo partneris. Tiesa, Mergelės neretai renkasi iš daugybės gerbėjų, todėl neretai gali pačios to nenorėdamos įskaudinti kitus žmones.

Šiam zodiako ženklui reikia ramybės, harmonijos (ypač santykiuose), be to, Svarstyklės trokšta teisingumo. Šio ženklo atstovai kūrybingi, įvairiapusiški. Jei santykiuos ištinka krizė, Svarstyklės užsidaro savo mažame pasaulėlyje, kad ramiai pagalvotų ir rastų išeitį. Šio ženklo atstovai – puikūs meilužiai ir tuo pačiu patikimi, ištikimi.

Mano išsaugoti straipsniai