JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Veido odos priežiūros rutina

Veido odos priežiūros rutina, gelbėjanti paauglių pasaulį

Visi norime jaustis ir atrodyti gerai, tačiau paauglystės laikotarpiu vykstantys pokyčiai kūne ir odoje kai kuriems gali sukelti norą pasislėpti nuo pasaulio. 

Spuogai – tai tikriausiai yra viena iš pirmųjų asociacijų, kurios mums siejasi su paauglyste. Spuogai vargina net 80% jaunų žmonių, nors yra šaltinių, teigiančių, kad net ir visus 90%. Todėl jei kartais susimąstote, kodėl būtent jums taip nepasisekė, atminkite, kad dauguma jūsų bendraamžių turi tą pačią problemą

Kodėl daugumai paauglių tenka susidurti su nuolat kylančiais spuogais? Yra daug priežasčių, neigiamai įtakojančių odą. Odos pokyčiams įtakos turėti gali: perteklinė odos riebalų (sebumo) gamyba dėl hormoninių pokyčių, uždegimai, sutrikęs folikulo epitelio pasišalinimo procesas, aknės uždegiminiai procesai, bakterijos. Be minėtų veiksnių, spuogų ir inkštirų susidarymą taip pat skatina žalingi įpročiai ir net mityba – iš čia ir kilus šnekamoji sąvoka „maisto spuogai“. Glitimas ir spuogai, kakava ir spuogai, alergija maistui ir spuogai – tai šiais laikais populiarios problemos.

Nepriklausomai nuo iškilusių iššūkių, paauglystėje svarbu sukurti paaugliškos odos priežiūros rutiną. Paprasta, tačiau tikslinga ir nuolatinė priežiūra bus stiprus papildomas įrankis kovoje su akne, odos riebalavimusi ar išsausėjimu, inkštirais ir kitomis odos problemomis.

Štai kaip galite susikurti geriausią odos priežiūros rutiną jaunai odai:

Pirmasis žingsnis – VALYMAS

Nepriklausomai ar oda yra riebi ar sausa, kiekvienam odos tipui reikalingas prausiklis. Veidą reikia nuvalyti ryte ir prieš einant miegoti. Išprakaitavę stenkitės kuo greičiau nusiprausti veidą ir pašalinti sebumo perteklių. 

Antrasis žingsnis – ŠVEITIMAS

Kartą ar du per savaitę odą intensyviau nuvalykite šveitikliu, kuris pašalins negyvas odos ląsteles. Ši procedūra glotnina, gaivina ir teigiamai veikia bendrą odos būklę. Svarbu – venkite „sunkių“ stambiagrūdžių pilingų ir rinkitės lengvus, subtilius šveitiklius, kurie yra efektyvūs, tačiau nedirginantys odos.

Kitas produktas, kuris turi galimybę tapti jūsų mėgstamiausiu – tai šveitiklis ir veido kaukė viename, skirta netobulumų turinčiai odai. Švelnus kokoso drožlių pagrindu sukurtas šveitiklis išvalo odą ir efektyviai sumažina riebalų išsiskyrimą. Naudojama kaip kaukė, ji suteikia matinį efektą, drėkina ir ramina sudirgimus.

Šveitimas – iki šiol jums nepažįstama sfera? Kaip matote, kelių taisyklių laikymasis ir švelnių preparatų naudojimas padės atsikratyti negyvų odos ląstelių, susikaupusių ant jūsų odos ir trukdančių odai atgauti gyvybingumą. Prisiminkite apie tai, sistemingai naudokite šveitiklį ir jūsų oda atsilygins jums spindinčia išvaizda.

Trečiasis žingsnis – GAIVINIMAS

Kiekvieną odos valymą reikia užbaigti tonizavimu. Tai dar viena paprasta procedūra, kurios metu oda nuplaunama kosmetiniu toniku. Reikia tik šlakeliu toniko suvilgyti savo delnus ir švelniai jį paskirstyti ant veido. Šis specializuotas preparatas atkuria normalų odos pH, kuris turi būti šiek tiek rūgštus, kad nesidaugintų patogeninės bakterijos.

Ketvirtasis žingsnis – DRĖKINIMAS

Veido priežiūra žiemą – tai ne tik valymas. Metas išsirinkti tinkamą kremą ir jį rinkitės pagal savo poreikius ir odos tipą.

Mano išsaugoti straipsniai