JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Kaip pasitikti pavasarį stilingai? Madingi kirpimai šiam sezonui

Kaip pasitikti pavasarį stilingai? Madingi kirpimai šiam sezonui

Paliekant žiemos žvarbą, jaučiame pavasario atnešamą atsinaujinimo ir atgimimo jausmą. Tai metas, kai daugelis iš mūsų jaučia įkvėpimą atnaujinti savo drabužių spintas ir išbandyti naujas grožio procedūras. O kas gali būti geriau nei eksperimentuoti su madingomis šukuosenomis? Šių metų pavasaris siūlo daugybę variantų toms, kurios nori atsinaujinti ir išsiskirti minioje – nuo žaismingų garbanų iki laisvų bangelių ir griežtesnių stilių. Štai keletas karščiausių šio pavasario šukuosenų tendencijų – sužinokime, kaip likti stilingoms visą sezoną.

„Vilko“ kirpimas

„Vilko“ kirpimas – tai pasišiaušusi šukuosena, pastaraisiais mėnesiais kaip reikiant užvaldžiusi internetą. Ji pasižymi nelygiai iškirptais sluoksniais ir neapdailintais „karčiais“. Šį neformalų stilių prisijaukino ir įžymybės, ir nuomonės formuotojos, dėl ko jis vis dar lieka vienu populiariausių. Tai išties universalus kirpimas, kurį galima pritaikyti įvairiems plaukų tipams ir ilgiams, tačiau įvaizdis geriausiai atsiskleis, jei plaukai ilgesni – šitaip galima sukurti daugiau iškarpytų sluoksnių, dėl ko šiek tiek paformavus išgaunami minėtieji „karčiai“. Deja, kartais būna ir taip, kad kardinalių pokyčių užsigeidžiame turėdamos trumpus plaukus ir žūtbūt reikia ilgesnių. Štai keletas patarimų, padėsiančių greičiau atsiauginti plaukus ir mėgautis platesniu šukuosenų spektru.

Tai, kas išskiria „vilko“ kirpimą iš kitų panašių stilių, yra jo sluoksnių ir tekstūros akcentavimas. Stilistai dažnai naudoja skustuvus arba žirkles, kad sukurtų nelygius galus ir kraštus, tad tokia išvaizda yra kupina spontaniškų judesių ir netikslių matmenų. Jis puikiai tiks norinčioms suteikti savo plaukams šiek tiek putlumo ir išskirtinumo neprarandant universalumo ir paklusnumo.

Užuolaidų kirpčiukai

Užuolaidų kirpčiukai, dar žinomi kaip aštuntojo dešimtmečio arba Bardo kirpčiukai, yra svarbus sugrįžimas plaukų pasaulyje. Šiuos veidą įrėminančius, švelnius kirpčiukus puošia daugybė įžymybių ir nuomonės formuotojų veidų, todėl jie vis populiarėja tarp siekiančių stilingos ir lengvos išvaizdos. Tokie kirpčiukai pasižymi ilgais, plačiais sluoksniais, švelniai glostančiais ir įrėminančiais veidą. Perskyrus plaukus per vidurį, šie primena užuolaidas, iš ko ir kilo toks žaismingas pavadinimas. Toks universalus kirpimas puikiai tiks įvairių tekstūrų ir ilgių plaukams bei norinčioms pakeisti savo išvaizdą per daug neįsipareigojant.

Griežtai ir trumpai

Tiesi ir trumpa šukuosena yra tikra klasika, atlaikiusi įvairius laiko keltus išbandymus ir šiuo metu atgaunanti savo ankstesnį populiarumą. Šis prašmatnus ir minimalistinis stilius pasižymi griežtomis, tiesiomis linijomis ir paprasta, tačiau nepriekaištinga išvaizda, tad tai yra populiarus pasirinkimas siekiančioms tvarkingos ir kone išblizgintos estetikos. Ši šukuosena yra itin universali ir gali būti pritaikyta įvairioms veido formoms ir plaukų tekstūroms. Vienas didžiausių tokio tiesaus kirpimo privalumų yra jo nesenstantis patrauklumas. Šis stilius keletą dešimtmečių buvo mylimas mados ikonų ir tebėra puikus pasirinkimas toms, kurios siekia elegantiškos ir rafinuotos išvaizdos.

Akivaizdu, kiekvienas šių kirpimų reikalauja daugiau ar mažiau formavimo – kokybiškus formavimo prietaisus rasite apsilankę KLIPshop internetinėje parduotuvėje. Aukštos kokybės tiesintuvai tobulai suformuotai šukuosenai! Nedvejokite, išsirinkite patraukliausią variantą ir imkitės pokyčių – pavasaris jau čia pat. 

Mano išsaugoti straipsniai