JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
CHANCE EAU FRAÎCHE pakerėjo pasaulį savo džiaugsmingai gyvybingu kvapu

CHANCE EAU FRAÎCHE pakerėjo pasaulį savo džiaugsmingai gyvybingu kvapu

CHANCE EAU FRAÎCHE jau pakerėjo pasaulį savo džiaugsmingai gyvybingu kvapu. Ir štai CHANEL supažindina mus su nauja, neįtikėtinai elegantiška šio tualetinio vandens interpretacija. Nauja galimybė – jau pasiekiama ranka.

VIBRUOJANTI ENERGIJA

VIBRUOJANTI ENERGIJA
VIBRUOJANTI ENERGIJA
Organizatorių archyvas

2002 metais CHANEL pristatė “CHANCE” – efektingą, linksmą gėlių aromato kūrinį. Pavadinimas -skatinantis siekti sėkmės. “Galimybė – tai gyvenimo būdas”, – sakė Gabrielle Chanel. Galimybė neatsiranda atsitiktinai; jos reikia ieškoti, ją reikia sukurti ir ištobulinti. Pastangos ir aistra. Taip gimė dabar jau keturios šio ikoniško kvapo atmainos, įskaitant ir CHANCE EAU FRAÎCHE – labai modernaus ir rafinuoto gėlių aromato tualetinį vandenį su jazminų, intensyvaus citruso bei tikmedžio natomis. Gaivus, žavus, gyvenimo džiaugsmą skleidžiantis kvapas.

DRĄSUS DVYLIPUMAS

DRĄSUS DVYLIPUMAS
DRĄSUS DVYLIPUMAS
Organizatorių archyvas

2023 metais CHANEL dovanoja naują CHANCE EAU FRAÎCHE tualetinio vandens interpretaciją, įkūnijančią parfumuoto vandens kvapo lengvumą ir kvepalų aromato sodrumą. Šios unikalios kompozicijos kūrėjas CHANEL parfumeris – Olivier Polge meistriškai išryškino kvapo intensyvumą, neužgoždamas šviežumo – tai iššūkis, kurį jis sėkmingai įveikė. CHANCE EAU FRAÎCHE Eau de Parfum kvepalai tokio pat spontaniškai gyvybingo kvapo, kaip ir tualetinis vanduo, tačiau su daug intensyvesniu paliekamuoju šleifu. Parfumeris, užuot tiesiog pakoregavęs koncentraciją, sukūrė kažką visiškai naujo ir inovatyvaus. Nuostabūs, tokie pat prabangūs citrusiniai, dar intensyvesni jazmino bei gintarinio tikmededžio akordai kuria šio kvapo eleganciją.

OLIVIER POLGE – CHANEL NAMŲ PARFUMERIS-KŪRĖJAS

OLIVIER POLGE - CHANEL NAMŲ PARFUMERIS-KŪRĖJAS
OLIVIER POLGE – CHANEL NAMŲ PARFUMERIS-KŪRĖJAS
Organizatorių archyvas

Koks buvo CHANCE EAU FRAÎCHE Eau de Parfum – kvepalų kūrybinis procesas?

Subtilūs pakeitimai, norėjau sustiprinti tualetinio vandens aromatus. Nebijau kraštutinumų – dar ryškesnės šviežių citrusų natos, dar intensyvesnės nei buvo, vibruojantis sumedėjusių sakų gintarinis aromatas. Mano iššūkis – kvapo intensyvumas, dar labiau išryškinantis, suintensyvinantis pagrindines natas ir neapsakomą šviežumo pojūtį.

Ar šis aromatas kvepia visiškai kitaip nei tualetinis vanduo?

Kvepalai apglėbia mus tokiu pat šviežiu ir spalvingu aromatu, nepakartojamas jazmino kvapas išlieka  toks pats kaip ir tualetiniame vandenyje, tačiau nauji kvepalai žymiai išraiškingesni, gintaro sakų aromatas daug ryškesnis. Visi kvapų natų akordai – baziniai, viduriniai ir baigiamieji – daug sodresni.

Kuo gi skiriasi CHANCE EAU FRAÎCHE kvepalai nuo parfumuoto vandens?

Eau de Parfum kvepaluose gaivus sumedėjusių sakų, citrinos žievelės kvapas intensyvesnis ir išraiškingesnis, paryškintas aldehidais. Jazmino kvapo prabanga išsiskleidžia visa savo galia. Tikmedžio gintaro kvapo natos – žėrinčios ir spalvingos – palieka šio aromato šleifą.

Mano išsaugoti straipsniai