JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Neįprasta grožio procedūra

Neįprasta grožio procedūra, padedanti plaukams paaugti per 1 mėnesį

Tikriausiai ne viena esame girdėjusi apie veido ar kūno pilingo naudą. Pilingas padeda šalinti nereikalingas odos ląsteles ir spartina odos kraujotaką.

Galvos šveitimo procedūra – pakankamai naujas metodas, tačiau išbandžiusiųjų teigimu yra puikus būdas ne tik sustiprinti plaukus, bet ir paskatinti juos sparčiai augti. Galvos šveitimas taip pat padeda, jei plaukai yra linkę slinkti, o tai itin aktualu šaltuoju metų sezonu.

Geriausia yra tai, jog norint atlikti galvos šveitimą net nereikia kulniuoti į grožio saloną, mat jį, kaip ir veido bei kūno šveitimą, laisvai galima atlikti namuose. Išbandžiusios merginos tvirtina, jog vos po trijų galvos šveitimo procedūrų plaukai nustoja linkti, kaipmat sustiprėja ir sparčiau auga. Svarbiausia – tokiu būdu veikiamos plaukų šaknys, o nuo jų būklės ir priklauso plauko augimas.

Be to, plaukų šveitimo procedūra itin reikalinga merginoms iki 23 metų, mat iki šio laiko organizmas išskiria didelį kiekį rūgščių, todėl jas reikia pašalinti šveitimo pagalba.

Jei nekantrauji išbandyti šią procedūrą, paskaityk tai.

Ko prireiks galvos šveitimui?

1. Dviejų šaukštų druskos (tinkama ir paprasta, ir Himalajų druska)

2. Šilto vandens

3. Kelių lašelių patinkančio kvapo aromatinio aliejaus

Kaip atlikti galvos šveitimą?

Išskalauk plaukus šampūnu. Tuomet sumaišyk druską su lašeliu aromatinio aliejaus ir įmasažuok masę į galvos odą. Procedūrą atlik bent 15 minučių, jei trokšti efektyvaus rezultato.

Tuomet išplauk galvą vandeniu ir leisk plaukams natūraliai išdžiūti.

Galvos šveitimą atlik VIENĄ kartą per savaitę, dažnesnis galvos šveitimas gali odą sudirginti.

Mano išsaugoti straipsniai