JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Privalo žinoti kiekviena mergina: 9 taisyklės nepriekaištingam makiažui atlikti

Privalo žinoti kiekviena mergina: 9 taisyklės nepriekaištingam makiažui atlikti

Makiažo atlikimas – savotiškas menas ir tikrų tikriausias mokslas. Kaip ir daugelyje mokslo sričių, norint pasiekti norimą rezultatą, būtina mokytis ir praktikuotis. Štai devyni makiažo patarimai, kurie ne tik padės pasidažyti be didžiausių pastangų bei atrodyti nepriekaištingai, bet ir palengvins makiažo dilemas.

MASKUOKLIS

Odos korektoriaus niekuomet nenaudok kaip vokų šešėlių pagrindo. Ši priemonė skirta maskuoti odos trūkumams: patamsėjimams, raudoniui, dėmelėms. Jei korektorių naudosi kaip bazę ir ant jo tepsi vokų šešėlius, šie nesilaikys ir sukris į raukšleles.

MAKIAŽO PAGRINDAS

Jei nori veidą padengti plonesniu makiažo pagrindo sluoksniu, jį tepk pirštais. Jei nori, kad maskuotė būtų intensyvesnė, makiažo pagrindą denk teptuku. Šios priemonės sudėtyje neturi būti aliejaus. Makiažo pagrindas turėtų būti brangiausia tavo kosmetikos priemonė.

PUDRA

Pirmiausia pudra padenk tas veido vietas, kurios linkusios blizgėti labiausiai – kaktą, nosį ir smakrą (T zoną). Tuomet lengvai brūkštelk ir per likusią veido dalį, kad užfiksuotum makiažo pagrindą ir oda įgautų matinį efektą. Pudrą rinkis atsižvelgdama į savo odos tipą, pvz.: sausai odai tinka drėkinantis, riebiai – suteikiantis matiškumo.

SKAISTALAI

Jei nori, kad skaistalai atsidurtų teisingoje vietoje, prieš juos tepdama nusišypsok. Skaistalais padenk susiformavusius skruostus, tik nepadaugink ir atidžiai išsklaidyk. Atmink, jog persikinės spalvos skaistalai tinka visoms.

ANTAKIŲ PIEŠTUKAS

Jei nori, kad žvilgsnis atrodytų išraiškingesnis ir atviresnis, ryškindama antakius intensyviau pabrėžk viršutinę jų dalį, tik ne per ryškiai. . Specialiu šepetėliu sušukuok antakius ir išlygink spalvą, kad antakiai atrodytų natūraliai. Ilgus antakius rekomenduojama pakirpti, o tada pešioti.

VOKŲ ŠEŠĖLIAI

Intensyvesnį šešėlių švytėjimą suteikia matinių ir blizgių šešėlių naudojimas kartu. Jei nori, kad šešėlių spalvos viena iš kitos pereitų tolygiai, pirmiausia visą voką padenk matiniu šešėliu, kurio spalva atitinka šviesiausią tavo odos atspalvį. Tuomet naudok tamsesnius ar blizgius vokų šešėlius, atmink, kad vokas visada turi spindėti labiau nei antakio kaulas, šešėlius sklaidyk tik švariu teptuku. Kuo švaresni makiažo šepetėliai, tuo tiksliau dengia.

AKIŲ KONTŪRAS

Kad būtų lengviau nubrėžti akių kontūro liniją, prieik kuo arčiau veidrodžio, kilstelk galvą ir stenkis žiūrėti kiek žemiau, tuomet nekliudys blakstienos, matysi didesnę voko dalį. Pradėk nuo vidinio akies kampelio ir brėžk link išorinio. Juodas akių kontūrų pieštukas visada atrodys tobulai, jei nubrėžtą liniją sutvirtinsi trupučiu juodų šešėlių.

BLAKSTIENŲ TUŠAS

Išvengsi dažų pertekliaus gumulėlių, jei blakstienas dažysi zigzago judesiu. Taip pat jos nesulips, bus gražiai atskirtos ir tolygiai padengtos. Viršutines blakstienas dažyk 2 – 3 kartus, apatines – tik kartą. Akių tušas niekada nenubėgs, jei paskutinį sluoksnį dažysi vandeniui atspariu tušu.

LŪPŲ DAŽAI

Jei nori, kad lūpos ryškia spalva būtų padažytos tobulai , visuomet įsitikink ar lūpdažis neišeina už natūralaus lūpų kontūro, ar lūpų kampučiai nudažyti vienodai, ar kilstelėjus smakrą aukštyn apatinės lūpos linija eina gražiu lygiu linkiu. Lūpų teptuku išlyginta lūpdažio spalva atrodys natūraliau.

Mano išsaugoti straipsniai