JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Žvilgantiems plaukams šie 5 metodai privalomi

Žvilgantiems plaukams šie 5 metodai privalomi

Kas nenorėtų sveikų bei žvilgančių plaukų? Deja, ne visos tokiais gali pasigirti. Jei tu – viena jų, tau kaip tik reikia išbandyti šiuos penkis metodus, kurie, sako, veikia tiesiog stebuklingai!

Valgyk Cezario salotų

Ančiuvių neišmesk. Anot dermatologo Nicholaso Perricone, L-cisteinas, kurio yra kiaušinių tryniuose, skatina keratino gamybą organizme, o šis baltymas būtinas plaukams (sveiki plaukai – blizgantys plaukai).

Venk blizgesį suteikiančių priemonių.

Mums patinka blizgesys, bet blizgumo suteikiantys produktai su žėručiais gali ne juokais pakenkti plaukams. Todėl tokias priemones naudok tik išskirtiniais atvejais – per šventes. Venk ir didelio plaukų lako ar putų kiekio, kuris plaukus išsausina ir taip jie greičiau praranda blizgesį.

Plauk galvą, priklausomai nuo plaukų spalvos.

Tai reiškia, kad plauti, skalauti plaukus reikia skirtingomis priemonėmis, skirtingu dažnumu. Šviesūs plaukai yra porėti, jie greičiau tepasi, taigi labiau blizga, kai yra švarūs. Todėl atsargiai rinkis plaukų plovimo viariantus.

Kas vakarą pašukuok plaukus natūralių šerių šepečiu.

Plaukams sveika, tik šukuok ne šepečiu su sintetiniais šereliais – tai skatina plaukų lūžinėjimą. Todėl atidžiai išsirink plaukų šepetį, kuris neveltų plaukų bei jų nešiurkštintų.

Balzamą naudok prieš šampūną

Šis metodas veikia, kai nori atgauti plaukų žvilgesį bei spindėsį. Tiesa, iš pradžių gai būti kiek neįprasta plaukus pirmiausia skalauti balzamu, o tik po to – šampūnu, tačiau laikui bėgant įprasi ir džiaugsiesi kur kas minkštesniais ir švelnesniais plaukais.

Mano išsaugoti straipsniai