JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
10 žingsnių per 2 savaites - plaukai paaugs net 5 cm.!

10 žingsnių per 2 savaites – plaukai paaugs net 5 cm.!

Na, prisipažinkit, kuri apleidote plaugų augintojų klubą? Juk ateinant pavasariui laaabai norisi pasidžiaugti ilgesniais plaukais! Gali išbandyti ir nestandartinius plaukų auginimo būdus, tokius, kaip šie – vos per dvi savaites pastebėsi nuostabų efektą!

Nebegadink plaukų karštais prietaisais

Labiausiai plaukus gadina karšti modeliavimo prietaisai, todėl juos naudok kuo rečiau, pataria garsenybių plaukų stilistas Kenas Pavesas. Plaukų tiesintuvą naudok tik per šventes, lygiai ta pati sąlyga galioja ir plaukų garbanojimo prietaisams. Venk karščio – džiovink plaukus šilta, o ne karšta džiovintuvo srove.

Šukuok ypatingai

Kiekvieną dieną ryte ir vakare šepečiu šukuokite plaukus 1-2 minutes, tokiu būdu stimuliuodami galvos paviršiaus kraujotaką. Masažuokite galvos odą švelniai. Jei manote, kad kuo stipriau spausite, tuo labiau plaukai augs, esate neteisios.

Rūpinkis galvos oda

Turėsite sveikus ir gražius plaukus, jei galvos oda bus sveika. Štai kodėl itin svarbu rūpintis galvos oda. Vienas esminis patarimas: niekada netepkite kondicionieriaus ant plaukų šaknų.

Visagalė ricina

Nakčiai ištepkite plaukus ricinos aliejumi. Šis aliejus plaukus veikia iš tiesų stebuklingai. Viskas labai paprasta: masažuojamaisiais judesiais prieš miegą įtrinkite ricinų aliejaus į plaukus ir palikite nakčiai. Kitą rytą įprastu būdu plaukus trinkite su šampūnu ir kondicionieriumi.

Kajeno pipirai

Įmaišyk į plaukų priežiūros priemonę aštriųjų kajeno pipirų. Kajeno pipirai skatina kraujo cirkuliaciją, o tai gali pagelbėti norint užsiauginti plaukus. Jie turi specifinį kvapą, bet ko dėl grožio nepadarysi? Šiuo metu daugelis žvaigždžių eina iš proto dėl kajeno pipirų teikiamos naudos plaukams.

Gulėk aukštyn galva

Šis metodas gal ir ne pats saugiausias, tačiau kai kurių plaukų augintojų teigimu efektyvus. Viskas dėl kraujo cirkuliacijos, kuri palenkus galvą į apačią paspartėja. Taip skatinamas plaukų augimas. Vis dėlto atmink, jog ilgą laiką gulėti galva žemyn ilgą negalima – sutrikdysi sveikatą.

Naudok svogūnų sultis

Teigiama, jog svogūnų sultys – tikra plaukų auginimo bomba, tereikia tik žinoti keletą receptų, kaip svogūnų sultis paversti efektyvia plaukų auginimo priemone. Raudonieji svogūnai tinka geriausiai, nes jie dar ir suteikia plaukams išskirtinio blizgesio. Ką tau reikia padaryti? Perpjovus mėlynąjį svogūną pusiau išspauski iš jo sultis įprasta sulčiaspaude. Į sultis dar įdėk valgomą šaukštą medaus ir gerai išmaišyk. Gauta mase ištepk tiek plaukų šaknis, tiek galiukus, jog masė efektyviau įsiskverbtų į tavo plaukus. Po dvidešimties minučių masę nuplauk.

Ironiška, tačiau žirklės yra tavo draugės

Nors reguliariai pakerpant išsišakojusius galiukus plaukai iš tikrųjų nepradės greičiau augti, jie atrodys tvarkingiau ir nesišakos toliau, dėl ko plaukus teks pakirpti vis dažniau.

Rozmarinų galia

Rozmarinų aliejus, be kita ko, ilgus šimtmečius buvo naudojamas kaip plaukų augimą stimuliuojantis priemonė. Jis plečia kraujagysles, tad stimuliuoja naujų plaukų augimą. Galvos odą pamasažuoti rozmarinų aliejumi gali tiesiog įlašinusi kelis lašelius šio aliejaus į savo šampūną arba į bazinį aliejų, pavyzdžiui, alyvuogių arba kokosų. Įmasažuok į galvos odą.

Ir… kiaušinių

Jei niekaip negali atsiauginti plaukų, ilgesnių nei iki pečių, nes jie lūžinėja, tau padės kiaušinių kaukė. Kiaušiniuose yra lecitino ir baltymo, kurie stiprina, maitina ir gydo plaukus. Be to, juose daug sieros, kuri padės išspręsti pleiskanų problemą.

Mano išsaugoti straipsniai