JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Genialūs patarimai

Genialūs patarimai, kaip išsaugoti plaukų spalvą

Jei reguliariai dažai plaukus, tikriausiai žinai, jog vos po keletos plovimų spalva pasidaro ne tokia intensyvi. Laimei, yra būdų, kurie padeda spalvai nenublukti ir išsaugoti ryškumą.

Plauk galvą vėsiu vandeniu

Kad ir kaip smagu būtų stovėti po karštu dušu, žinok, kad karštas vanduo džioviną odą. Na o plaunant galvą labai karštu vandeniu, greičiau nusiplauna, blunka dažytų plaukų spalva.

Netrink plaukų prieš plaukų dažymą

Pabūk kantri ir prieš dažant plaukus dažais bent keletą dienų neplauk jų. Taip plaukų dažai geriau įsigers į plaukus ir laikysis intensyvesnė spalva

Venk karščio

Karštis (karšta džiovintuvo srovė, karštas plaukų tiesintuvas) linkęs blukinti plaukų spalvą, todėl verčiau palik dažytus plaukus džiūti natūraliai arba naudok džiovintuvą, tačiau su nestipria, vėsia srove. O apie plaukų tiesintuvo žalą jau pati gerai žinai…

Mergina džiovinasi plaukus
Mergina džiovinasi plaukus
Shutterstock nuotr.

Rečiau plauk galvą su šampūnu

Visi kirpėjai sutiks – dažnas plovimas labiau kenkia plaukams nei duoda naudos. Nuo šampūno dažytų plaukų spalva greičiau blunka.

Nenaudok plaukų formavimo priemonių

Plaukų formavimo priemonės, tokios kaip plaukų putos, plaukų lakas ar žėlė blukina spalvą ir ją padaro ne tokia ryškia. Todėl kaip galėdama venk šių priemonių arba jas naudok išskirtiniais atvejais.

Praturtink kondicionierių

Simondsijų aliejus – artimiausias natūraliems galvos odos riebalams. Įlašink į kondicionierių lašą ar du simondsijų aliejaus, užtepk ant plaukų ir truputį palaikyk, o paskui išskalauk. Toks praturtintas kondicionierius sudrėkins plaukus, saugos spalvą.

Mano išsaugoti straipsniai