NET 53% NUOLAIDA ŽURNALO MANO NAMAI PRENUMERATAI
Olimpinės žaidynės 2024
Plaukimo rungtis

Antroji Olimpinių žaidynių diena: kokie rezultatai?

Sekmadienį Paryžiuje vykstančiose olimpinėse žaidynėse tęsiasi atletų kovos. Antrąją žaidynių dieną bus išdalinta 13 medalių komplektų.

Sėkmingi plaukimai

Šiuo metu lietuvių rezultatai išties džiugina. Lietuvos plaukimo žvaigždė panevėžietis Danas Rapšys po nesėkmingo vakarykščio starto, atsitiesė savo pagrindinėje rungtyje. 29-erių sportininkas vyrų 200 m plaukimo laisvu stiliumi kvalifikacijoje užėmė antrąją vietą ir šį vakarą varžysis pusfinalyje.

Savo plaukime pirmąją vietą užėmęs ir pasaulio čempioną vokietį Luką Maertensą aplenkęs D. Rapšys distanciją įveikė per 1 min. 45,91 sek.

Pasirodymą Paryžiaus olimpinėse žaidynėse pradėjo ir vienintelės Lietuvos plaukikės – Rūta Meilutytė ir Kotryna Teterevkova.

100 m plaukimo krūtine kvalifikacijoje abi sportininkės pateko į geriausių 16-uką ir šį vakarą varžysis pusfinalio etape. Palaikykime!

Olimpinė čempionė R. Meilutytė plaukė ketvirtajame plaukime, kuriame užėmė trečiąją vietą – finišavo per 1 min. 06,34 sek. K. Teterevkova startavo penktajame plaukime ir ten užėmė šeštąją vietą, finišavusi per 1 min. 06,76 sek. Bendroje įskaitoje R. Meilutytė buvo dešimta, o K. Teterevkova – 15-a.

Kotryna Teterevkova / K. Štreimikio / LTOK nuotr.

Stebėkite šiandien:

21.46 val. Danas Rapšys (200 m laisvuoju stiliumi, pusfinalis)

22.10 val. Rūta Meilutytė, Kotryna Teterevkova (100 m krūtine, pusfinalis)

Irklavimas

Bilietą į pusfinalį laimėjo žaidynių debiutantės Ieva Adomavičiūtė ir Kamilė Kralikaitė, kurios pavienės dvivietės valties atrankoje finišavo antros ir liepos 31-ąją dieną kovos dėl patekimo į finalą.

Lietuvos irkluotojos 2 km distanciją įveikė per 7 min. 22,53 sek.

Identiškoje vyrų rungtyje taip pat į pusfinalį prasibrovė broliai šaunuoliai Domantas ir Dovydas Stankūnai. Jie savo plaukime užėmė trečiąją vietą ir žengė tolyn. Lietuviai finišavo per 6 min. 44,59 sek.