JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Viena gražiausių Lietuvos olimpiečių Vaida Žūsinaitė ir sportuodama neužmiršta kosmetikos (FOTO)

Viena gražiausių Lietuvos olimpiečių Vaida Žūsinaitė ir sportuodama neužmiršta kosmetikos (FOTO)

Už poros savaičių Rio de Žaneire prasidėsiančias olimpines žaidynes bėgikė Vaida Žūsinaitė vadina svarbiausiu startu savo sportinėje karjeroje. Tai bus pirmoji sportininkės olimpiada. Nors dar neseniai mergina nebuvo apsisprendusi, su kuria rungtimi jai reikėtų sieti sportinę karjerą: 3000 m kliūtiniu bėgimu, 10 km distancija ar maratonu, kurį jį pirmą kartą sėkmingai įveikė prieš dvejus metus Vilniuje.

Merginos treneriui atrodė, kad geriausių rezultatų jį pasiektų bėgdama 10 km distanciją, tačiau prieš beveik ketverius metus V. Žūsinaitei mažai trūko, kad būtų įvykdžiusi 3 000 m bėgimo su kliūtimis olimpinį normatyvą ir išvykusi į Londono olimpines žaidynes, tačiau pačios bėgikės mintys vis dažniau sukosi apie maratoną, kad gal ši rungtis galėtų būti ta, su kuria ji susietų savo sportinę ateitį. Juk prieš porą metų 42,195 km distanciją jį pirmą kartą bėgo Vilniuje ir rezultatas buvo puikus.

Šiuo metu V. Žūsinaitė laiką leidžia treniruočių stovykloje Italijoje, kur gyvena pagal griežtą grafiką: treniruojasi du kartus per dieną ir nubėga apytiksliai po 30 km kasdien. Tokio režimo ji laikosi ir savaitgaliais. „Kol esu stovykloje galiu tik sportuoti, niekuo nereikia rūpintis, tad tuo ir naudojuosi. Būdama Lietuvoje neturiu galimybių susikoncentruoti tik į treniruotes“, – pasakoja maratono bėgikė.

Sometimes is good to be different #fashion #athlete #marathoner #roadtorio #running #style #model

A photo posted by Vaida Žūsinaitė Marathoner (@zuzuview) on Jun 3, 2016 at 7:31am PDT

Kadangi olimpinės žaidynės jau ne už kalnų ir greit reiks krautis lagaminus į Rio de Ženeirą, V. Žūsinaitė vis dažniau pagalvoja ir apie jų turinį. „Svarbiausia, kad turėčiau rinktinės aprangą, varžyboms skirtus drabužius ir batelius. Pastarųjų reikės bent dviejų porų: vieni skirti treniruotėms, o kiti – varžyboms. Aišku, kaip ir kiekviena moteris noriu atrodyti gražiai, net ir įveikusi maratoną, todėl kosmetikos negaliu pamiršti, varžybų dieną minimaliai pasidažau, bet tikrai neatrodau taip, tarsi būčiau ką tik nužengusi nuo podiumo ar tik atsikėlusi iš lovos, ieškau aukso viduriuko” – juokėsi viena gražiausių Lietuvos olimpiečių.

V. Žūsinaitė pripažįsta, kad sportas atima dalį moteriškumo, todėl norisi jį puoselėti. Gana daug dėmesio ji skiria veido odos priežiūrai, nes aktyviai sportuojant pastaroji kenčia labiausiai: žiemą ją vargina šaltis, vasarą – saulė. Šiuo metu ji savo veido odą lepina drėkinamuoju kremu ir kelis kartus per dieną gaivina ją levandų vandeniu. V. Žūsinaitė tikino, kad, kaip ir daugelis moterų, yra išbandžiusi daugybės gamintojų kosmetiką, kol atrado tinkamiausias priemones. Ir tai nutiko vos prieš kelis mėnesius – tai pagal individualų užsakymą Didžiojoje Britanijoje pagaminta kosmetika „Skintailor”. Ji gaminama iš natūralių ir ekologiškų ingredientų ir tik tuomet, kai yra užsakoma, tačiau pradžioje interneto tinklalapyje rekomenduojama atsakyti į keturis klausimus apie odos būklę, kad būtų pasirinktos labiausiai tinkamos priemonės.

😘 #run #running #instarunners #instagood #worldrunners #athlete #marathoner #roadtorio #adidas #adidaswomen #adidasrunning #fit #sport #sportmotivation #motivation #emotion #garmin

A photo posted by Vaida Žūsinaitė Marathoner (@zuzuview) on May 18, 2016 at 1:12pm PDT

„Tačiau įdomiausia yra tai, kad kai internete radau šią kosmetiką ir užsisakiau, sužinojau, kad ją gamina Londone gyvenanti lietuvė, todėl su pristatymu į mūsų šalį nėra jokių bėdų”, – pasakoja V. Žūsinaitė.

Mano išsaugoti straipsniai