JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Išleistuvių suknelės košmarai tęsiasi: šį kartą nustelbė viską (FOTO)

Išleistuvių suknelės košmarai tęsiasi: šį kartą nustelbė viską (FOTO)

Jei ir tu esi ar kada nors buvai abiturientė, puikiai žinai tą malonų jauduliuką prieš svarbiausią mokyklos šventę – išleistuves.

Deja, neretai tą džiugų entuziazmą gali apkartinti suknelės pirkimas. Daugelis merginų per išleistuves svajoja atrodyti pritrenkiančiai – tiek makiažu bei šukuosena, tiek ir suknele.

Vis dėlto amerikietei septyniolikmetei Aliviai Briggs taip nenuskilo, jog ši iki šiol jaučia apmaudą dėl išsirinktos suknelės. Alivia, paklausiusi draugių bei klasiokių patarimo, nusprendė suknelę užsisakyti iš vienos internetinės parduotuvės.

Švelniai rausvos spalvos suknelę su dailiais sidabriniais papuošimais pasirinkusi mergina tikėjosi sulaukti nuostabaus pirkinio. Tačiau būtumėte pamatę jos veido išraišką, kai ji pagaliau atidarė dėžę, į kurią buvo įdėta suknelė!

ŠTAI kaip turėjo atrodyti prabangi Alivios suknelė. O ŠTAI kaip apgailėtinai atrodė atvežta suknelė.

ŠTAI čia gali išvysti turėjusios būti atvežtos suknelės galinę dalį ir galiausiai pristatytos suknelės galinę dalį.

Suknelė buvo panaši ne į nuostabų siuvėjų darbą, o į paprasčiausią skudurą, kuriuo būtų galima valyti grindis. Regis, paauglė pasimokė ir daugiau internetinių paslaugų tiekėjus rinksis labai atsakingai… Komentaruose papasakok – galbūt ir tau yra atsitikę taip, jog gavai visai ne tai, ką tikėjaisi gauti?

Mano išsaugoti straipsniai