JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
7 „Eurovizijos” atlikėjai

7 „Eurovizijos” atlikėjai, dėl kurių daugelis kraustosi iš proto (VIDEO)

Vienas iš įspūdingiausių muzikinių konkursų Eurovizija kasmet nustebina įdomiais atlikėjų įvaizdžiais, skandalingais pasirodymais ir užburia dainomis, kurias pamėgsta visa Europa.

Nori sužinoti, apie kuriuos dalyvius jau dabar kalba visa Europa? Štai dažniausiai aptarinėjami dalyviai:

Justs – Heartbeat (Latvija). Daugelį ,,Eurovizijos“ žiūrovų sužavėjo 2015 metas dalyvavusi Latvijos atstovė Aminata, kuri konkurse užėmė 6 vietą, o šiais metais jos sukurtą dainą atliks žavus latvis Justs.

Freddie – Pioneer (Vengrija). Vienu patraukliausiu ir labiausiai merginų žvilgsnius traukiančiu laikomas ir daininkas Freddie. Kalbos netyla ne tik apie vaikino išvaizdą, bet ir apie jo dainą, kurią verta pasiklausyti!

Rykka – The Last Of Our Kind (Šveicarija). Graži ir charizmatiška šveicarė užburia žiūrovus savo daina ir įvaizdžiu, netyla kalbos, kad Rykka labai panaši į Sia, Rita Ora ir legendinę Merylin Monro. Įvertink jų panašumą pati:

Frans – If I Were Sorry (Švedija). Vos 17 metų Švedijos atstovas jau dabar mėgaujasi šlove, jo dainos vaizdo klipas yra peržiūrėtas daugiau nei milijoną kartų, o pats Frans yra laikomas šių metų favoritu, kuriam lažybų bendrovės prognozuoja pergalę.

Dami Im – Sound Of Silence (Australija). Pirmasis (2015 metais vykęs) šios šalies debiutas „Eurovizijos“ dainų konkurse buvo palydėtas kalbų lavina, tačiau diskusijos netyla ir šiais metais. Kol vieni mąsto ar tesinga priimti Europos žemynui nepriklausančią šalį, kiti giria puikią ir stilingą atlikėją Dami ir jos atliekamą dainą.

Sergejus Lazarevas – You are the only one (Rusija). Konkurentu Švedijos atstovui dėl pergalės vadinamas rusas atlieka romantišką ritmingą dainą, kurios vaizdo klipą peržiūrėjo net keletas milijonų žmonių.

Barei – Say Yay! (Ispanija). Pačios ispanės atlikėjos sukurta daina tituluojama kaip viena iš linksmiausių šių metų Eurovizijoje, kurios klausantis sunku nešokti. Ispanija laikoma viena iš favoričių.

Mano išsaugoti straipsniai