JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Pamiršk taip atrodančią Carą Delevingne (FOTO)

Pamiršk taip atrodančią Carą Delevingne (FOTO)

Garsaus modelio Caros Delevingne (23 m.) gyvenimas – it karuselė, kuri sukasi kiaurą parą. Pramogų renginiai, mados pristatymai ir nesibaigiantys vakarėliai…

Regis, Cara nuo viso to kiek pavargo. Turbūt tik nuovargį galima būtų kaltinti dėl nesusipratimo Paryžiaus oro uoste, kuriame Cara pasirodė atrodanti kaip… Net sunku įvardinti.

Suvelti plaukai, keistas plaukų papuošalas, tamsus paltas, sportinės kelnės ir nenusakomo stiliaus batai atsirišusiais raišteliais… Atrodo, jog Cara prieš išeidama iš namų griebė tą, kas pasitaikė po ranka.

Cara Delevinge, Vida Press nuotr.

Be to, plika akimi matyti Caros nuovargis, o galbūt manekenė tiesiog išlipo iš lovos ne ta koja… Iš Caros plaukų būklės galima spręsti, jog jie arba buvo senokai plauti, arba Cara jų nespėjo tinkamai išsidžiovinti.

Cara Delevingne, Vida Press nuotr.

Kita vertus, kai esi tokio masto įžymybė, gal iš tiesų turi teisę rengtis, kaip tik užsimanai ir kartais numoti ranka į drabužių derinimą?

Kas jau kas, bet Cara tikrai nėra viena tų, kurios kompleksuotų dėl savo išvaizdos ar lietų ašaras dėl stiliaus nesėkmių. Turbūt todėl mes ją taip mylime, ar ne?

Mano išsaugoti straipsniai