JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Užmiršta Madonnos atžala

Užmiršta Madonnos atžala, kuriai šlovė neprognozuojama (FOTO)

Kai kalbama apie legendinės atlikėjos Madonnos (57 m.) atžalas, daugelis galvoje dažniausiai turi maištaujančią atlikėjos dukrą Lourdes (19 m.), su kuria dainininkė praleidžia nemažai laiko.

Vis dėlto kartu su filmų režisieriumi Guy Richiu (47 m.) Madonna susilaukė ir sūnaus – šiuo metu jau 15 metų ilgaplaukio Rocco Richie. Aštuonerius metus trukusią Madonnos santuoką iki šiol lydi tamsus debesis.

Rocco dabar yra pakliuvęs į inirtingą Madonnos ir Guy kovą dėl sūnaus globos. Gruodžio mėnesį prasidėjęs konfliktas tęsiasi iki šiol – Rocco nesutinka su teismo sprendimu apsigyventi pas savo motiną Niujorke, todėl mielai leidžia laiką kartu su tėčiu ir pamote Jacqui Londone.

Rocco ir Guy Richie
Rocco ir Guy Richie
Vida Press

Ko jau ko, tačiau atsipalaidavimo vaikinui iš tiesų netrūksta. Regis, jis nepaveldėjo (arba dar neišsiugdė) itin atkaklaus abiejų tėvų charakterio, mat mėgstamiausia Rocco veikla šiuo metu yra ne skintis kelią į žinonumą, bet važinėtis riedlente ir smagiai leisti laiką su draugais.

Rocco Richie
Rocco Richie
Vida Press

Su savo garsiąja motina beveik nebendraujantis Rocco puikiai sutaria su tėvu, o už Guy 13 metų jaunesnė pamotė Jacqui jam yra tarsi antra mama.

Rocco Richie
Rocco Richie
Vida Press

Daugelis šnibždasi, jog būdamas tokių išvaizdžių tėvų sūnumi, Rocco nepaveldėjo įspūdingos išvaizdos ar stiliaus pojūčio. Visgi Rocco – dar labai jaunas, todėl su amžiumi kis ir jo išvaizda. Dabar vaikiną kankina nežymi aknė, tačiau tikėtina, jog laikui bėgant ši problema išsispręs.

Pramogų pasaulio ekspertai nemano, jog Rocco kada nors taps tokiu pat įžymiu, kaip jo legendinė motina Madonna, tačiau Rocco tėtis – garsus režisierius, todėl netolimoje paauglio ateityje yra galimi bandymai vaidinti kine.

Rocco Richie
Rocco Richie
Vida Press

Kaip bebūtų, daugelis iki šiol bando įminti mįslę, kodėl Rocco taip nenoriai bendrauja su savo biologine motina Madonna. Pati atlikėja sako atkakliai kovosianti dėl to, jog sūnus gyventų su ja, tačiau didelio noro gyventi su motina Madonnos sūnus nerodo.

Sunkoka bus priversti sūnų atsiskirti nuo tėvo. Rocco jau pamilęs londonietišką gyvenimą, ir, kaip teigia garsenybių sūnui artimi šaltiniai, Didžiojoje Britanijoje turi širdies draugę.

Ar pavyks Madonnai susigrąžinti sūnaus globos teisę, paaiškęs kovo 2. dieną teismo posėdyje.

Mano išsaugoti straipsniai