JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
10 priežasčių

10 priežasčių, kodėl esi sėkmingiausia, jei augini Pomeranijos špiciuką

Praėjusią savaitę rašėme, kokios laimingos yra merginos, auginančios jorkšyrų veislės šuniuką. Sužinojome, jog gali būti ir dar laimingesnių. Tai merginos, kurias namuose pasitinka ne kas kitas, o mažas, pūkuotas gražuolis Pomeranijos špicas.

Šis vokiečių nykštukinis špicas į populiarumo aukštumas šovė prieš kelerius metus ir be vargo aplenkė konkurentus dažniausiai įsigyjamų šunelių topuose. Menkutis kūnelis, didi asmenybė – taip dažnai šnekama apie šiuos merginų dievinamus šunelius, kurie, nors būdami itin mažo sudėjimo, yra be galo sumanūs ir nuovokūs šunys.

Namuose augini ar planuoji įsigyti Pomeranijos špicą? Štai dešimt įrodymų, jog esi arba būsi laiminga, o tavo namuose tvyro ar tvyros harmonija:

1. Turi patį gražiausią nuotraukų akcentą. Neoficialiais duomenimis, Pomeranijos špicai praėjusiais metais buvo tie, kurių dėka merginos sulaukė daugiausia patiktukų socialiniuose tinkluose. Kas galėtų atsispirti šiam pūkuotam gražuoliukui? Mes tikrai ne.

2. Pomeranijos špicas gali su tavimi keliauti visur, kur tik panorėsi. Dėl mažo kūno sudėjimo špicą kuo puikiausiai gali kartu su savimi pasiimti keliaujant pietauti su drauge ar pasivaikščioti mieste. Kadangi Pomeranijos špicai sveria nedaug, yra lengvi ir mobilūs. Žinoma, prieš kur nors su savimi pasiimant gyvūną, verta apsvarstyti, ar tai šuneliui nesukels papildomo streso, ypač šios veislės šunims, kurie yra jautrūs.

3. Tai tavo geriausias draugas. Pomeranijos špicai negali būti tik šuniukai. Jie trokšta būti pilnateisiais šeimos nariais, todėl atiduoda visą meilę savo šeimininkams ir pasižymi ištikimybe. Tau lojalūs šuneliai, kuriems svarbu, jog šeimininkas jiems rodytų dėmesį, rūpintųsi jais. Jie visuomet privalo būti dėmesio centre. Jei atiduosi jam savo širdį, jis atiduos savąją.

4. … ir tikrų tikriausia pagalvėlė. Minkštesnio šunelio nerasime – itin švelnų kailiuką turintys Pomeranijos špicai šaltą žiemos vakarą sušildys prisiglaudę, o jei šalia ir miegos, žinosi, jog turi pačią geriausią, gyvą pūkinę pagalvę. Ir dar kaitinančią!

5. Pomerancijos špicai geresni už bet kokią apsaugą. Nors būdami maži jie negebėtų šeimininko apginti nuo įsibrovėlių ar skriaudėjų, šie šuneliai pasižymi nepaprasta intuicija ir klausa, be to, geba skardžiai loti, todėl visada lojimu įspės šeimininkus apie artėjančią nelaimę.

6. Namuose niekada nėra liūdna. Kadangi Pomeranijos špicai aktyvūs šuniukai, kuriems būtina dūkti, lakstyti, jie mėgsta žaisti, tavo namuose niekada nebus liūdna ir nuobodu. Na, nebent tuomet, kai šunelis užmigs saldaus miego.

7. Augini ne kvailiuką. Nors įprasta manyti, jog mažų veislių šuneliai yra ne tokie protingi, kaip didesniųjų, Pomeranijos špicas pasižymi gudrumu bei budrumu. Jei tinkamai jį dresuoji, namuose augini racionalų bei protingą šuniuką. Ir tik pabandykite teigti, jog tai pamaivų merginų šuneliai!

8. Auginti šį šunelį nėra brangu. Jei tavasis Pomeranijos špicas neturi kokių nors paveldėtų ligų ir nesiskundžia sveikata, tuomet išlaikyti jį nebus brangu, mat nereikės gausybės pašaro – špicų skrandžiai itin maži, todėl maisto jiems reikia nedaug.

9. Augini oficialiai dailiausią išrinktą šuniuką! 2016 m. vienas populiariausių pasaulio internetinių portalų, skirtų gyvūnų mylėtojams, rinko gražiausią pasaulio šuns veislę ir ja tapo, žinoma, nykštukiniai špicai. Kiekvieną rytą sveikiniesi su visatos dailiausiuoju!

10. Augindama špicą gali susirasti nemažai draugių. Kadangi neretai špicų gerbėjos yra išskirtinai merginos, augindama šios veislės šuniuką gali susipažinti su merginomis, kurioms taip pat aktualu viskas, kas susiję su Pomeranijos špico auginimu.

Mano išsaugoti straipsniai